Dom, 5 pok. Słupsk oferta nr 1072491

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1072491

ilość pokoi: 5

lokalizacja: Akademickie

typ własności: własność

cena: 1150000 PLN

Dom w zabudowie szeregowej, w pełni podpiwniczony, parterowy z poddaszem użytkowym.

Budynek przekazany do użytkowania w 2000 r.
Budynek wybudowany w technologii tradycyjnej, z dachem dwuspadowym, położony na działce o powierzchni 250 m2.
Powierzchnia całkowita nieruchomości wynosi około 250 m2, powierzchnia użytkowa 118 m2.

W budynku 10 lat temu został przeprowadzony kapitalny remont polegający na wymianie instalacji, okien, drzwi  oraz okładzin ścian i podłóg.
Wnętrza wykończone materiałami wysokiej jakości. 
W budynku znajduje się instalacja alarmowa, z czujnikami w oknach. Drzwi do domu, zarówno od strony frontowej jak i od ogrodu antywłamaniowe.
Brama garażowa otwierana na pilota. 

W przyziemiu budynku znajduje się garaż, sauna, pralnia, łazienka, pom. gospodarcze, z przyziemia jest wyjście na ogród.
Dom doskonale nasłoneczniony o korzystnym układzie funkcjonalno-przestrzennym. Szafy w zabudowie oraz półki podświetlane stanowią komfortowy element użytkowania domu. Pomieszczenia duże, przestronne i ustawne. Na powierzchnię domu składają się: na parterze część otwarta pięknego salonu, kuchni, korytarza. W salonie okna do ziemi z wyjściem na taras i ładnie zagospodarowany ogród. Salon oraz ogród od strony południowo - zachodniej. Oprócz części otwartej na powierzchni parteru znajduje się pokój oraz wc. Z boku salonu prowadzą schody na piętro. 
Na piętrze duży hol z oknem, z którego prowadzą wejścia do 3 dużych sypialni oraz łazienki z wc. W łazience z wc na wyposażeniu jest prysznic oraz wanna, dobrym rozwiązaniem jest podgrzewane lustro , dzięki czemu nie osiada para.   
Dom ogrzewany piecem dwufunkcyjnym na gaz. 
W salonie, holu na parterze, kuchni, wc oraz łazience znajduje się ogrzewanie podłogowe, w pozostałych pomieszczeniach grzejniki.
Istnieje możliwość zainstalowania kominka w salonie.

Garaż dwustanowiskowy z elektryczną brama garażową.
Posesja ogrodzona.
Działka ładnie zagospodarowana. 

Bardzo dobra lokalizacja zapewniająca w pełni sprawną komunikację z miastem.
W otoczeniu  znajduje się  zabudowania jednorodzinne, sklepy, las, przedszkole i szkoła, kościół. Nieruchomość nie wymaga żadnych nakładów finansowych, gotowa do zamieszkania w momencie przekazania.
Osoba do kontaktu:
695 405 861, 697 322 204
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.