Mieszkanie, 3 pok. Słupsk oferta nr 1072469

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1072469

ilość pokoi: 3

powierzchnia: 91.00 m2

lokalizacja: Centrum

kondygnacja: -3

typ własności: własność

cena: 430000 PLN

Mieszkanie 3 pokojowe na 3 piętrze w Centrum Słupska przy ul Kołłątaja. Bardzo ładne po kapitalnym remoncie mieszkanie o powierzchni 91 m2, w odremontowanej pięknej kamienicy. Wejście z klatki schodowej,

W przedpokoju ściany panele drewniane , na podłodze wykładzina PCV, W salonie na podłodze panele, ściany w gładziach, w sypialniach podłoga drewniana, na ścianach gładzie. Jeden pokój przejściowy.

Duża ustawna kuchnia z jadalnią , za kuchnią mała spiżarnia. W kuchni na podłodze wykładzina PCV, na ścianach gładzie i pas glazury. Łazienka i wc osobno. Duża łazienka z oknem tam terakota na podłodze i płytki na ścianach.

Wszystkie okna wymienione na PCV. Do mieszkania przynależy piwnica. Ogrzewanie i ciepła woda piec gazowy dwubiegowy.

Opłaty z f.r. około 700 zł miesięcznie. 

Osoba do kontaktu:
695 405 861, 697 322 204
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.