Mieszkanie, 2 pok. Słupsk oferta nr 1072463

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1072463

ilość pokoi: 2

powierzchnia: 33.48 m2

lokalizacja: Stare Miasto

kondygnacja: 1

typ własności: własność

cena: 215000 PLN

                 

Opis:  2-pokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni użytkowej 33,48 m2 położone na 1 piętrze w bloku czteropiętrowym usytuowanym w centrum miasta (osiedle Stare Miasto) przy ulicy Morcinka w Słupsku.

W skład mieszkania wchodzą: 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc i przedpokój.

Mieszkanie jednostronne, umiarkowanie nasłonecznione, z wystawą okien na stronę zachodnią z lekkim przesunięciem na północ,  w układzie: wejście z klatki schodowej do przedpokoju, z przedpokoju można wejść do łazienki i większego pokoju (balkon), który jest pokojem przejściowym do pokoju mniejszego i kuchni (ciemnej).

Okna drewniane. Mieszkanie wymaga remontu. Łazienka razem z wc.

Centralne ogrzewanie i woda ciepła  z sieci miejskiej.

Opłaty miesięczne wnoszą 315,12 PLN ( z funduszem remontowym).

Do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie do wydania po zapłaceniu ceny.

Budynek docieplony, przed budynkiem parkingi. Dobra lokalizacja, w pobliżu targowisko, pasaż handlowy, dyskont Biedronka, szkoły, przystanki autobusowe

Osoba do kontaktu:
695 405 861, 697 322 204
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.