Mieszkanie, 5 pok. Słupsk oferta nr 1072462

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1072462

ilość pokoi: 5

powierzchnia: 108.00 m2

kondygnacja: 3

typ własności: własność

cena: 560000 PLN

NA SPRZEDAŻ lokal mieszkalny z poddaszem użytkowym o powierzchni 108 m2 + balkon, położony na III piętrze w apartamentowcu z 2017 roku w Słupsku przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej.

W skład nieruchomości wchodzi: lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 47,55 m2 na którą składają się:salon z aneksem kuchennym z którego prowadzi wyjście na balkon o pow. 4,70 m2 , pokój, przedpokój, łazienka z w.c, pomieszczenie gospodarcze z zamontowanymi półkami oraz garderoba. Łączna powierzchnia lokalu z balkonem  52,25 m2.

Dla lokalu wygospodarowano dodatkową, przestrzeń - poddasze o pow. 60,4 m2   na którą składają się:

dwa pokoje, sypialnia, (okna połaciowe), łazienka z w.c oraz ciąg komunikacyjny do którego z dolnego poziomu - salonu prowadzą   schody. 

Wnętrza urządzone i wykonane z należytą starannością, dbałością o szczegóły, materiały wysokiej jakości. Pierwszy właściciel.

Mieszkanie środkowe, słoneczne i bardzo ciepłe. Centralne ogrzewanie i ciepła woda miejskie.

Bezczynszowe, koszty eksploatacyjne z funduszem remontowym 619 zł /4 os

Parking dla mieszkańców ogrodzony, zamykany bramą na pilota. Teren monitorowany.                                                                                                         

Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu sklepy NETTO, Biedronka, Lidl.

Osoba do kontaktu:
695 405 861, 697 322 204
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.