Mieszkanie, 1 pok. Słupsk oferta nr 1072458

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1072458

ilość pokoi: 1

powierzchnia: 23.98 m2

lokalizacja: Centrum

kondygnacja: 2

typ własności: własność

cena: 190000 PLN

Oferujemy do sprzedaży 1 pokojowy lokal mieszkalny położony na II piętrze nowoczesnego apartamentowca Copernicus Park w centrum Słupska, między ulicami Podchorążych i Tramwajową.          

Mieszkanie o pow. 23,98 m2 w skład, którego wchodzi pokój z aneksem kuchennym, łazienka z WC oraz przedpokój. Lokal wykończony wysokiej jakości materiałów.  Na podłogach gres szkliwiony, ściany - tynk gipsowy, malowany farbą akrylową ,w łazience glazura nowego typu,  okno drewniane, podwójnie szklone z zachodnią wystawą okien, grzejnik panelowy, w łazience drabinkowy,  drzwi wejściowe antywłamaniowe.   

Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.                                                                                                                                                 

Do mieszkania przynależy boks rowerowy (komórka) o pow. 4 m2.

Niskie koszty utrzymana - 320 złotych + media wg zużycia.      

COPERNICUS PARK to nowoczesny apartamentowiec sześciokondygnacyjny, posiadający windy cichobieżne obsługujące wszystkie kondygnacje, oświetlenie sterowane czujnikami ruchu, domofony cyfrowe, system kamer monitorujących.  

Budynek posiada wewnętrzny dziedziniec, na którym znajduje się wiele nasadzeń drzew i krzewów, ławki do wypoczynku oraz plac zabaw dla dzieci.   

Idealna lokalizacja, liczne punkty usługowe i handlowe, BIEDRONKA, FIMAL w bliskiej odległości tereny zielone przylegające bezpośrednio do rzeki Słupi, niedaleko piękny Staw Łabędzi tereny te zachęcają do uprawiania sportów i spotkań

IDEALNE DLA SINGLI, OSÓB STARSZYCH LUB POD INEWSTYCĘ

Osoba do kontaktu:
695 405 861, 697 322 204
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.