Mieszkanie, 4 pok. Słupsk oferta nr 1072456

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1072456

ilość pokoi: 4

powierzchnia: 85.30 m2

lokalizacja: Stare Miasto

kondygnacja: 2

typ własności: własność

cena: 449000 PLN

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni użytkowej 85,30 m2 położone na 2 piętrze wyremontowanej siedmiolokalowej, dwupiętrowej kamienicy w obrębie Starego Miasta przy ulicy Paderewskiego w Słupsku.

Mieszkanie dwustronne, słoneczne, funkcjonalne z ustawnymi pomieszczeniami, w bardzo dobrym stanie technicznym, po remoncie, do wprowadzenia od zaraz.
W skład mieszkania wchodzą 4 pokoje, kuchnia, łazienka z wc i przedpokój.

W mieszkaniu dwa lata temu został przeprowadzony remont.
Okna nowe białe PCV, 3-szybowe, drzwi wejściowe po wymianie na nowe, drzwi wewnętrzne drewniane, salon i kuchnia otwarte przestrzenią na przedpokój. Na ścianach w pokojach głównie gładzie malowane na kolor, na podłogach panele.
Salon, to pomieszczenie z wykuszem okiennym i (sprawnym) kominkiem, jest to pokój przejściowy do mniejszego pokoju, w którym właściciele urządzili sypialnię.
Kuchnia - obszerne pomieszczenie zbliżone do kwadratu dało możliwość urządzenia kącika jadalnego z dużym stołem. Tu na podłodze i częściowo na ścianach płytki ceramiczne; na suficie zamontowano nowoczesne oświetlenie lamp i oczek sufitowych.

W cenie mieszkania na wyposażeniu pozostają nowe meble kuchenne i sprzęt kuchenny: 4-palnikowa kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym, okap, zlewozmywak z baterią i zmywarka do naczyń.

Łazienka to widne pomieszczenie z oknem, tam nowy biały montaż: wanna z parawanem nawannowym umożliwiającym branie prysznica, umywalka z szafką, miska sedesowa kompakt, ścienny grzejnik szczebelkowy, na ścianach i podłodze płytki ceramiczne.

Centralne ogrzewanie własne – nowy piec gazowy 2-funkcyjny zapewnia również dostawę ciepłej wody.
Opłaty eksploatacyjne z funduszem remontowym miesięcznie wynoszą 474,79 PLN / 3 os.
Do mieszkania przynależy piwnica.
Mieszkanie bez obciążeń.

Kamienica po remoncie z nową elewacją, drzwi wejściowe zabezpieczone domofonem, na budynku zamontowane 3 kamery. Duża posesja (948 m2) zapewnia możliwość parkowania samochodu, wjazd bramą zamykaną.

Lokalizacja: bliska zarówno do centrum miasta jak i terenów rekreacyjnych przy Parku Kultury i Wypoczynku.
Osoba do kontaktu:
695 405 861, 697 322 204
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.