Mieszkanie, 3 pok. Słupsk oferta nr 1072454

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1072454

ilość pokoi: 3

powierzchnia: 67.20 m2

lokalizacja: Nadrzecze

kondygnacja: parter

typ własności: własność

cena: 339000 PLN

Sprzedaż mieszkania 3-pokojowego z garażem, 2 piwnicami, ogródkiem i budynkiem gospodarczym

BEZCZYNSZOWE funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni użytkowej 67,20 m2 z dwoma piwnicami, garażem i ogródkiem, położone na parterze dwulokalowego przedwojennego domu mieszkalnego w rejonie ulicy Cecorskiej w Słupsku.

Mieszkanie słoneczne i rozkładowe – do każdego pomieszczenia wejście z przedpokoju; składa się z 3 pokoi (każdy ustawny), kuchni, łazienki (z oknem) i przedpokoju.

W lokalu został przeprowadzony częściowy remont: wymieniono na nowe drzwi zewnętrzne i drzwi wewnętrzne, na podłogach w całym mieszkaniu (poza łazienką) położono w systemie bez progowym nowe panele podłogowe i listwy przypodłogowe, na ścianach położono gładzie.
Okna PCV białe, w łazience na podłodze deski malowane, brak białego montażu.

Ciepło w mieszkaniu dostarczane jest za pomocą etażowego centralnego ogrzewania:
- piec na paliwo stałe (nowoczesny z elektroniką), ze zbiornikiem na ciepłą wodę zainstalowany jest w piwnicy.

WAŻNE!!! W cenie mieszkania właściciele pozostawią zgromadzony opał (koks/drzewo), który pozwoli ogrzać mieszkanie w całym bieżącym sezonie grzewczym.

Do mieszkania przynależą 2 piwnice, garaż i udział 52/100 w działce gruntu o powierzchni 872 m2, w części działki użytkowanej przez właścicieli mieszkania znajduje się budynek gospodarczy (użytkowany wyłącznie przez właścicieli przedmiotowego mieszkania).
Posesja: ogrodzona.
Ulica, na której znajduje się mieszkanie jest ulicą boczną (tzw. zamkniętą), z małym ruchem kołowym, głównie z zabudową domów jednorodzinnych lub kilkulokalowych.
Mieszkanie bez obciążeń, wydanie w dniu zapłaty całej ceny.
Osoba do kontaktu:
695 405 861, 697 322 204
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.