Mieszkanie, 3 pok. Słupsk oferta nr 1072449

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1072449

ilość pokoi: 3

powierzchnia: 130.93 m2

lokalizacja: Stare Miasto

kondygnacja: 2

typ własności: własność

cena: 540000 PLN

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 130,93 m2 położone na 2 piętrze odnowionej dwupiętrowej kamienicy, zlokalizowanej w centrum Słupska przy ul. Wojska Polskiego.

Lokal idealny na urządzenie biura, kancelarii, gabinetu lekarskiego lub innej działalności gospodarczej o charakterze usług.

Niestandardowe, dwustronne,  przestrzenne i bardzo dobrze doświetlone światłem dziennym mieszkanie zlokalizowane jest w reprezentacyjnej kamienicy w centrum miasta.

W skład mieszkania wchodzą: 2 duże pokoje, alkowa, kuchnia, pralnia/pomieszczenie gospodarcze,  łazienka, wc i przedpokój.

Kształt, doświetlenie (duża ilość okien), komunikacja pozwalają w zależności od potrzeb na wydzielenie w każdym pokoju samodzielnych 2 lub 3 pomieszczeń (każde z nich będzie posiadało okno).

Salon z wyjściem na balkon.

W pokojach na podłogach drewniany parkiet utrzymany w dobrym stanie, ściany świeżo malowane, na sufitach sztukateria.

Kuchnia po kapitalnym remoncie, utrzymana w nowoczesnym stylu z wykonaną na wymiar zabudową w meble kuchenne i wyspą kuchenną, na podłodze płytki ceramiczne większego formatu, nad ciągiem kuchennym lacobel.

W cenie mieszkania na wyposażeniu pozostaje nowy sprzęt kuchenny AGD: indukcyjna płyta grzewcza, piekarnik elektryczny, okap kuchenny, zmywarka, zlewozmywak jednokomorowy z baterią.

Łazienka widna z oknem, po kapitalnym remoncie, tam nowoczesne płytki ceramiczne, bezprogowy natrysk z odpływem liniowym, umywalka z szafką, lustro i kinkiety.

W przedpokoju na ścianach boazeria, na wyposażeniu pozostaje szafa w zabudowie i szafy segmentowe wolnostojące.

Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej. Wodę ciepłą zapewnia zainstalowany w łazience elektryczny przepływowy podgrzewacz wody.

Miesięczne opłaty do  Wspólnoty Mieszkaniowej wynoszą  ok. 938 PLN (eksploatacja i fundusz remontowy).

Najbliższe sąsiedztwo stanowi ulica Starzyńskiego ze Skwerem im. Pierwszych Słupszczan i Aleja Sienkiewicza z terenami zieleni Planty Słupsk, nieco dalej Plac Zwycięstwa z Ratuszem Miejskim, wokół sklepy różnych branż, w tym Galeria Podkowa, punkty gastronomiczne, urzędy, banki, kancelarie notarialne i prawne, gabinety lekarskie i inne.  

Osoba do kontaktu:
695 405 861, 697 322 204
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.