Obiekt, 9 pok. Bierkowo Wielkie oferta nr 1072445

stan oferty: aktualna

typ oferty: wynajem

miejscowość: Bierkowo wielkie

numer oferty: 1072445

ilość pokoi: 9

powierzchnia: 111.00 m2

kondygnacja: parter

typ własności: własność

uzbrojenie: kanalizacja, szambo, woda, prąd

cena: 2500 PLN

                        WOLNA POWIERZCHNIA POD DZIAŁALNOŚĆ MEDYCZNĄ! ! !

 Przedmiotem wynajmu jest, nieruchomość lokalowa wyodrębniona na poziomie parteru budynku położonego 4 km od granicy Słupska w miejscowości Bruskowo Wielkie, województwo pomorskie, powiat słupski

Lokal o powierzchni użytkowej 111 m2   składa się z dziewięciu pomieszczeń wykorzystywanych do tej pory w działalności przychodni lekarskich, dwóch toalet oraz dwóch pomieszczeń komunikacyjnych.  

Istniejące gabinety częściowo umeblowane. W lokalu w okresie  10 lat temu przeprowadzono remont i modernizacje mające na celu przystosowanie  pomieszczeń do wymogów stawianych przychodniom lekarskim.

Standard wykonczenia pomieszczeń lokalu widoczny na zdjęciach. 

Centralne ogrzewanie oraz ciepła woda zasilane z pieca dwufunkcyjnego na olej opałowy oraz alternatywnie z pieca na paliwo stałe (drewno,węgiel)

 Budynek dobrze nasłoneczniony z bezpośrednim wejściem od głównej ulicy miejscowości o dużym natężeniu ruchu kołowego i pieszego.

Posesja ogrodzona, miejsca parkingowe dla pracowników oraz ogólnodostępne w bezpośrednim sąsiedztwie lokalu. Obiekt monitorowany, posiada instalację alarmową opartą na czujkach ruchu oraz instalację telewizji przemysłowej z zainstalowanymi trzynastoma kamerami.

W najbliższym otoczeniu nieruchomości są usytuowane budynki mieszkalne jednorodzinne, budynki użytkowe, świetlica oraz tereny zalesione.

Dobry dojazd komunikacją miejską i samochodową.  Istnieje możliwość wynajmu całości na przychodnię lekarską, działalność apteczną lub indywidualnie gabinetów na prywatną praktykę lekarską np. psychologów logopedów, terapeutów uzależnień, stomatologów, krótko mówiąc lekarzy różnych specjalizacji. Brak placówek tego typu w okolicy mimo potrzeby.

Koszty miesięczne :     

2500 zł – czynsz dla Właściciela.

Opłaty eksploatacyjne, za wodę, energię eklektyczną, ścieki, Internet płatne wg zużycia na podstawie rachunków

Jednorazowo:                                                                                                                                                             

Kaucja zwrotna 4000 zł.                                                                                                                                                                                                     

Wynagrodzenie dla biura.

                                                                                                                                                                                                    

Osoba do kontaktu:
695 405 861, 697 322 204
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.