Dom, 6 pok. Postomino oferta nr 1072426

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Postomino

numer oferty: 1072426

ilość pokoi: 6

powierzchnia: 191.00 m2, pow. działki: 3716 m2

typ własności: własność

uzbrojenie: kanalizacja,

cena: 349000 PLN

Oferujemy do sprzedaży wolnostojący, parterowy dom jednorodzinny w stanie surowym - zadaszony, położony w miejscowości Postomino, w woj. zachodniopomorskim.

Dom zlokalizowany jest na dużej działce o powierzchni 3716m2, w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej oraz pól uprawnych. Budowa prowadzona jest na podstawie aktualnej decyzji o pozwoleniu na budowę.
Dom zaprojektowano jako parterowy z poddaszem nieużytkowym, o powierzchni użytkowej 191,5m2 i kubaturze 762m3 z pięcioma pokojami i pokojem dziennym połączonym z kuchnią, łazienką, pomieszczeniem kotłowni i wbudowanym garażem. Obecnie budynek jest w stanie surowym, z pokryciem dachowym z dachówki cementowej i oknami PCV. Brak rozprowadzonych instalacji. Studzienka kanalizacyjna na działce, podłączenie do wody oddalone o ca 150m. Dojazd drogą z płyt betonowych.

Świetna lokalizacja z czystym powietrzem - bliskie sąsiedztwo jeziora wędkarskiego w Postominie, tylko 2km od jeziora Marszewo, 16km do Ustki i 24 km do Słupska.
Postomino to miejscowość będąca siedzibą władz gminnych, ze szkołą podstawową i ośrodkiem zdrowia, pozbawiona przemysłu i związanym z nim zanieczyszczeniem powietrza.

Osoba do kontaktu:
695 405 861, 697 322 204
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.