Mieszkanie, 3 pok. Słupsk oferta nr 1005589

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005589

ilość pokoi: 3

powierzchnia: 56.65 m2

lokalizacja: Śródmieście

kondygnacja: 3

typ własności: własność

cena: 360000 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowy lokal stanowiący odrębną nieruchomość usytuowany na trzecim piętrze bloku mieszkalnego (lata 60te XXw.) położonego przy ul. Piekiełko w Słupsku. Mieszkanie składa się z trzech pokoi (salon z aneksem kuchennym), łazienki z WC, garderoby i przedpokoju. Lokal jasny i ciepły. Jego stan techniczny nie wskazuje na konieczność przeprowadzenia jakichkolwiek prac remontowych. Centralne ogrzewanie elektryczne. Woda podgrzewana za pomocą przepływowych podgrzewaczy elektrycznych. Klatka schodowa czysta, zabezpieczona domofonem.


Układ pomieszczeń: z klatki schodowej wchodzimy do przedpokoju; stąd wejścia do salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z WC (z oknem) i garderoby; z salonu wejście do drugiej sypialni.


Wykończenie pomieszczeń:

Przedpokój: podłoga wyłożona terakottą; na ścianach gładź tynkowa.

Pokoje: podłogi panelowe; na ścianach gładź tynkowa.

Aneks kuchenny: glazura i terakotta.

Łazienka z WC: glazura i terakotta.

Garderoba: podłogi panelowe; na ścianach gładź tynkowa.

Okna drewniane, nowego typu.


Właściciele przedmiotowego lokalu mają prawo do korzystania z części strychu i pomieszczenia w piwnicy (umownie).


Czynsz: 289,94 PLN z funduszem remontowym / 1 os.


LOKALIZACJA: Budynek mieszczący przedmiotowy lokal usytuowany jest w najładniejszej części słupskiego Śródmieścia. Niedaleko stąd do bulwarów nad Słupią, Zamku Książąt Pomorskich, Parku Kultury i Wypoczynku. W pobliżu również market dyskontowy w dawnym Kinie Millenium i wszelkie udogodnienia centrum miasta. POLECAMY !!!

Osoba do kontaktu:
695 405 861, 697 322 204
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 5304

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.