Dom, 3 pok. Łętowo oferta nr 1005581

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Łętowo

numer oferty: 1005581

ilość pokoi: 3

powierzchnia: 50.00 m2, pow. działki: 164 m2

lokalizacja: Łętowo

kondygnacja: parter

typ własności: własność

uzbrojenie: kanalizacja, woda, prąd

cena: 205000 PLN

Dom letniskowy z 3 sypialniami w odległości około 300m od czystego jeziora Łętowskiego (zachodniopomorskie), na obrzeżu wioski Łętowo (powiat sławieński), 36km od morza.


Budynek w konstrukcji drewnianej. Dach kryty blachą falistą, na elewacjach siding. Działka ogrodzona, położona w niewielkim kompleksie domków letniskowych. Dojazd asfaltową drogą gminną i częściowo (około 300 m) utwardzoną drogą gruntową.


Parter budynku:
- Salon
- Aneks kuchenny
- Łazienka z WC.

Piętro:
- 2 sypialnie
- Taras górny z widokiem na jezioro.


Media: instalacja elektro-energetyczna i wodno-kanalizacyjna (gminna), ciepła woda zapewniana przez bojler elektryczny.


Roczny podatek od nieruchomości w wysokości 400 PLN.


LOKALIZACJA: Jezioro Łętowskie - przepiękne czyste jezioro (pow.460 ha. głębokość do 20m.), bardzo atrakcyjne wędkarsko (dorodne szczupaki, okonie, leszcze, liny, płocie, wzdręgi). Do bezpiecznej (małe spadki dna, długo płytko), ładnie zagospodarowanej plaży (pomost, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki plażowej) około 300m. Nad jeziorem we wsi Łętowo znajduje się Rybaczówka, gdzie można wykupić zezwolenia na wędkowanie, wynająć łódkę wędkarską, można tu również zakupić świeże ryby. Wokół  jeziora piękne lasy Puszczy Warcińsko-Polanowskiej o różnorodnym drzewostanie. Doskonałe do pieszych i rowerowych wędrówek,obfitujące w jagody i grzybów. Rzeki Wieprza i Grabowa znajdujące się w niedalekiej odległości stwarzają możliwość dodatkowych atrakcji dla wędkarzy i kajakarzy. Do Sławna 14km, do kurortów nadmorskich Darłówko - 36km., Jarosławiec - 45km., Ustka 60 km., Rowy - 75km, Dolina Charlotty - ok.55km. We wsi Łętowo znajdują się dwa dobrze zaopatrzone sklepy spożywczo-przemysłowe, a w gospodarstwach rolników można zaopatrzyć się w świeży, ekologiczny nabiał.
Osoba do kontaktu:
695 405 861, 697 322 204
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 5304

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.