Działka Gardna Wielka oferta nr 107659

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Gardna wielka

numer oferty: 107659

powierzchnia: 1577.00 m2

typ własności: własność

cena: 110000 PLN

ATRAKCYJNA działka o pow. 1577 m kw. położona w gminie Smołdzino, województwo pomorskie

Miejscowośc Gardna Wielka to idealne miejsce dla osób poszukujących swojego miejsca do odpoczynku, z dala od zgiełku, wśród zieleni . Uzbrojenia niedaleko działki.  Znajdujący się we wsi węzeł szlaków turystycznych ułatwia zwiedzanie  Słowińskiego Parku Narodowego oraz daje możliwość uprawiania turystyki pieszej i rowerowej - wspaniałe warunki do nauki oraz uprawiania windsurfingu i żeglarstwa a także wedkarstwa  daje przystań żeglarska nad jeziorem Gardno w ktorego wodach żyje wiele gatunków ryb ( węgorze, płocie, okonki). 

W odległości 6 km od miejscowości znajduje się najwyższa góra - Rowokół (115 m npm), na szczyt której prowadzi szlak pieszy. Z wieży widokowej roztacza się wspaniała panorama okolicy: pas moren od jeziora Gardno do Smołodzina i dalej na wschód, aż do jeziora Łebsko, a w głębi park z latarnią Czołpinską. Smołdzino 7 km. Kluki (skansen) 19 km. W pobliżu w odległości 3,63  km Przystan Rybacka oraz Plaża w Rowach.


Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 5304

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.