Dom Barcino oferta nr 1072374

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Barcino

numer oferty: 1072374

powierzchnia: 116.62 m2, pow. działki: 8000 m2

typ własności: własność

uzbrojenie: kanalizacja, woda,

cena: 240000 PLN

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową położoną we wsi Barcino w województwie pomorskim, w powiecie słupskim, w gminie Kępice. 

W którego skład wchodzą grunty orne, ogród, budynek mieszkalny, garaż oraz budynki gospodarcze.

Budynek mieszkalny z poddaszem użytkowym, przedwojenny, podpiwniczony, do kapitalnego remontu, o pow.116, 62 m2.w którego skład wchodzą:

parter: 4 pokoje, kuchnia, łazienka z wc oraz korytarz, z którego prowadzą wejścia do każdego z pomieszczeń

poddasze: 3 pokoje, kuchnia łazienka z wc oraz korytarzyk.

Dom posiada dwa niezależne wejścia do poszczególnych kondygnacji, idealny dla dwóch rodzin. Całość nieruchomości posadowiona w bliskim sąsiedztwie domów mieszkalnych, na gruncie o powierzchni 08 ha.

Komunikacyjnie blisko drogi głównej oraz skrzyżowania dróg wojewódzkich nr 208 i 209. W miejscowości  znajduje sie szkoła podstawowa, świetlica, sklepy, Straż Pożarna.

Miejsca zabytkowe, na które warto zwrócic uwagę : Kościół p.w. św Annyz XVI w. z ołtarzem w stylu barokowym z XVII w. Pałac barokowy z I poł XVIII w. Zabudowania mieszkalne pracowników folwarcznych, Gorzelnia z 1891 r. Budynek stacji kolejowej z 1910 r.

Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.