Mieszkanie, 3 pok. Słupsk oferta nr 1072361

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1072361

ilość pokoi: 3

powierzchnia: 65.57 m2

lokalizacja: Śródmieście

kondygnacja: 3

typ własności: własność

cena: 230000 PLN

                                                      BLOKADA OFERTY DO 15.05.2021r

Rozkładowy 3 pokojowy lokal mieszkalny z balkonem o pow. 65,57m2 położony  na III piętrze, czteropiętrowego bloku w sercu Starego Miasta przy ul. Teatralnej.  

Mieszkanie składa się z kuchni, łazienki z oknem, WC, oraz dwóch pokoi i pokoju otwartego na przedpokój. Wszystkie okna- plastikowe. Parapety z konglomeratu, wymienione w 2006r. Łazienka i WC po remoncie wykonanym w 2009r. Stan techniczny widoczny na zdjęciach – do kapitalnego remontu. Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej. Ciepła woda z piecyka gazowego.Do mieszkania przynależy piwnica.

Blok ocieplony, w ostatnich latach wymieniona balustrada balkonowa i parapety zewnętrzne. Na parterze budynku, w mieszkaniu – gabinet ortodontyczny. Klatka schodowa czysta zamykana domofonem. Widok z balkonu rozciąga się na Park Waldorffa.

Bardzo dobra lokalizacja, wszędzie blisko. Nieopodal Filharmonia Symfonia Baltica,  ciąg zrewitalizowanej ul. Nowobramskiej – wizytówki Słupska, kawiarenki, restauracje, apteki,  Kościół Mariacki, Zamek Książąt Pomorskich , Ratusz Miejski oraz wiele innych budowli historycznych .  Szczególnie urokliwie ten fragment miasta wygląda zimą, kiedy dochodzą  świąteczne iluminacje. Polecamy !!!

Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.