Dom, 4 pok. Kobylnica oferta nr 1072353

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Kobylnica

numer oferty: 1072353

ilość pokoi: 4

powierzchnia: 159.00 m2, pow. działki: 632 m2

kondygnacja: parter

typ własności: własność

cena: 530000 PLN

Do sprzedaży jednorodzinny dom parterowy, wolnostojący z dachem stromym o pow. 124 m2 posadowiony na działce o pow.632 m2. Nieruchomość położona na stosunkowo nowym osiedlu w sąsiedztwie domów jednorodzinnych w miejscowości Kobylnica w powiecie słupskim.

W skład nieruchomości wchodzą: wiatrołap, długi korytarz, który prowadzi do każdego z pomieszczeń, salon z kominkiem, z którego prowadzi wyjście na taras i posesję, 3 pokoje, otwarta kuchnia w zabudowie, spiżarka oraz łazienka (pokój kąpielowy) w skład którego wchodzą: narożna wanna, kabina prysznicowa, umywalka toaleta, bidet. Ogrzewanie gazowe oraz kominkowe.

Na zewnątrz budynku zostały wyprowadzone gniazda prądu oraz krany. Na posesji znajduje się szambo ekologiczne. Całość ogrodzona, wysadzona tujami, front posesji – brama kuta.

Dojazd do nieruchomości drogą główną asfaltową, dalej ok 100 m drogą wyłożoną polbrukiem. Budowę domu zakończono w 2007 roku.

Idealna lokalizacja dla ludzi ceniących ciszę i spokój, łatwy dojazd do centrum Słupska (3,5 km) autobusami komunikacji miejskiej.

Kobylnica - miejscowość położona województwie pomorskim, w powiecie słupskim, w   gminie Kobylnica 18 km do morza, graniczy z miastem Słupsk.

Miejscowość jest siedzibą gminy Kobylnica.

Wschodnim obrzeżem Kobylnicy przepływa rzeka Słupia. Znajduje się tu gimnazjum, szkoła podstawowa, komisariat policji, przychodnia lekarska, urząd gminy, 2 oddziały bankowe, XVI-wieczny kościół, biblioteka, hala sportowa, stadion miejscowej drużyny Słupia Kobylnica, a także zakłady rzemieślnicze, sklepy (przemysłowe, spożywcze, motoryzacyjne, chemiczne)

PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI NA PROŚBĘ WŁAŚCICIELI TYLKO W OBECNOSCI POŚREDNIKA LUB PRACOWNIKÓW BIURA.

 

Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.