Mieszkanie, 4 pok. Słupsk oferta nr 1072339

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1072339

ilość pokoi: 4

powierzchnia: 102.03 m2

lokalizacja: Nadrzecze

kondygnacja: 3

typ własności: własność

cena: 259900 PLN

Oferujemy do sprzedaży przestronne, czteropokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, zlokalizowane w Śródmieściu Słupska w sąsiedztwie Parku Kultury i Wypoczynku.
 

Lokal o powierzchni 102,03 m2, składa się z czterech pokoi, z jednego z nich wyjście na balkon typu loggia, kuchni z jadalnią z wyjściem na balkon, łazienki z wc i przedpokoju.

Mieszkanie czyste, zadbane, słoneczne, z dwustronną wystawą okien północ - południe. Pomieszczenia wykończone zgodnie z ich przeznaczeniem do użytkowania. Na ścianach gładzie malowane, na podłodze panele. W niektórych pokojach zachowane oryginalne sztukaterie ozdobne, oraz drzwi wewnętrzne. Przestronna łazienka z wc, wykończona glazurą i terakotą.
Około 6 lat temu została wymieniona instalacja elektryczna.

Okna PCV. Drzwi wejściowe do mieszkania antywłamaniowe.

Ogrzewanie - piece kaflowe z zamontowanymi grzałkami elektrycznymi, ciepła woda z piecyka gazowego.

Miesięczne koszty eksploatacyjne - czynsz do Wspólnoty z funduszem remontowym / 2 osoby 430 zł + media prąd gaz według zużycia.

Kamienica i klatka schodowa po generalnym remoncie przeprowadzonym w 2019 roku. Podwórko ogrodzone z bramą wjazdową zamykaną na pilota, na nim miejsca parkingowe dla mieszkańców.

 Lokalizacja zapewni komfort życia dnia codziennego, w pobliżu dostepna cała infrastruktura miasta oraz tereny spacerowe Parku Kultury i Wypoczynku.

 

Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.