Działka Bydlino oferta nr 1072337

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Bydlino

numer oferty: 1072337

powierzchnia: 958.00 m2

typ własności: własność

cena: 76640 PLN

Oferujemy do sprzedaży działki budowlane przeznaczone po zabudowę jednorodzinną, zlokalizowane w miejscowości Bydlino na trasie Słupsk - Ustka.
Przedmiotem sprzedaży są cztery działki o powierzchniach 958m2, 1032m2, 1186m2 i 1218m2.
Dla terenu obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego zgodnie z którym obowiązuje zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna.
W celu uzyskania jednorodnego harmonijnie wyrazu przestrzeni zurbanizowanej miejscowości Bydlino MPZP ustala :
- zabudowa parterowa, z poddaszem użytkowym lub nieużytkowym (2 kondygnacje nadziemne),z podpiwniczeniem lub bez podpiwniczenia, z dachami 2 lub wielospadowymi symetrycznymi, o kątach nachylenia około 27-450 i wysokości do 9,0m,
- obowiązek zachowania jednorodnego pokrycia dachów budynków (nowych i przebudowywanych) – pokrycie dachowe winno być wykonane z dachówki bądź materiału dachówkopodobnego (w gamie kolorów ciemnych o odcieniu ceglastobrązowym) i jednorodnym odcieniu kolorystycznym dla wszystkich obiektów,
- obowiązek zachowania jednorodnej kolorystyki elewacji budynków (nowych i przebudowywanych) – kolorystyka stonowana w kolorach jasnych i ciemnych wpisująca się harmonijnie w otoczenie (z wykluczeniem bieli i kolorów intensywnych na większych płaszczyznach elewacji),
- wszystkie posesje od strony dróg publicznych (w tym drogi krajowej oraz dróg powiatowych i gminnych) należy obsadzić zielenią żywopłotową; zaleca się wykonanie ogrodzeń ażurowych od strony dróg o wysokości do 1,50m, o prostej konstrukcji wykonanej z metalu, drewna lub ceramiki (z wykluczeniem pełnych prefabrykowanych elementów betonowych); kolorystyka ogrodzeń – ogrodzenia metalowe w kolorze grafitowym, ogrodzenia drewniane w kolorze ciemnego brązu.
- w zagospodarowywaniu poszczególnych terenów w maksymalnym stopniu uwzględnić zieleń towarzyszącą (wysoką i niską) w postaci zadrzewień oraz żywopłotów.
Media - prąd, gaz, woda i kanalizacja w drodze, warunki podłączenia do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. 
Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.