Mieszkanie, 3 pok. Słupsk oferta nr 1072335

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1072335

ilość pokoi: 3

powierzchnia: 62.60 m2

lokalizacja: Niepodległości

kondygnacja: 2

typ własności: spółdzielcze własnościowe z kw

cena: 240000 PLN

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62,6m2 położone na drugim piętrze w budynku przy ul. Dmowskiego w Słupsku. Mieszkanie rozkładowe, z jednego pokoju wyjście na loggię. W dużym pokoju na podłodze parkiet, na ścianach tapeta, w pozostałych dwóch pokojach na podłogach panele, na ścianach tapety. W kuchni na podłodze panele, na ścianach tapeta, meble kuchenne z kuchenką gazową czteropalnikową z piekarnikiem gazowym, zlewozmywakiem, lodówka. W łazience na podłodze terakota, na ścianach farba olejna i tapeta, wanna, umywalka na szafce, pralka. W wc na podłodze terakota, na ścianach glazura, miska ustępowa dolnopłuk. Wszystkie okna PCV, centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Opłaty do spółdzielni 530zł zawierają zaliczki na centralne ogrzewanie, zimną i ciepłą wodę. Mieszkanie do szybkiego wydania.

UWAGA! BEZPŁATNIE POMAGAMY w UZYSKANIU NAJLEPSZEGO KREDYTU - kilkanaście banków do wyboru. GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI!

Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.