Mieszkanie, 3 pok. Słupsk oferta nr 1072331

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1072331

ilość pokoi: 3

powierzchnia: 44.14 m2

lokalizacja: Zatorze

kondygnacja: 2

typ własności: własność

cena: 178000 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny, położony na II piętrze czteropiętrowego bloku wielorodzinnego. Mieszkanie o powierzchni 44,14 m2, składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Układ względem stron świata: południowy zachód, dobrze nasłonecznione i ciepłe.

Niskie opłaty za mieszkanie:  ca 300 zł z centralnym ogrzewaniem, ciepła woda i ogrzewanie miejskie.

Okna PCV. Standard wykończenia dobry: na podłodze parkiet, w łazience na podłodze terakota, ściany obłożone glazurą. Wyposażenie łazienki stanowi wanna i muszla.

Mieszkanie położone na Zatorzu – dobre połączenie z pozostałymi częściami miasta komunikacją miejską. Urządzone place zabaw i tereny zieleni. W pobliżu szkoły różnych poziomów, przychodnia, sklepy, usługi – dostępne w niewielkiej odległości, ogólnodostępne parkingi przy budynkach.

Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.