Mieszkanie, 3 pok. Słupsk oferta nr 1072329

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1072329

ilość pokoi: 3

powierzchnia: 80.93 m2

lokalizacja: Nadrzecze

kondygnacja: 2

typ własności: spółdzielcze własnościowe

cena: 299000 PLN

Przestronne mieszkanie 3 pokojowe z dwiema loggiami, rozkładowe, dwustronne, z ogrzewaniem i ciepłą wodą z sieci miejskiej, z widną, dużą i oddzielną kuchnią, w dobrym stanie technicznym, położone w kilkunastoletnim bloku.
Wszystkie okna PCW. Na podłogach w pokojach i w przedpokoju - panele, ściany - gładź. W kuchni, łazience (kabina prysznicowa) i wc - glazura i terakota.
W cenie może pozostać zabudowana kuchenna, szafa z sypialni oraz szafa z lustrem z przedpokoju.
Mieszkanie przebudowane z mieszkania 4-ro pokojowego poprzez połączenie 2 pokoi. Niewielkim kosztem istnieje możliwość powrotu do wersji 4-ro pokojowej.
Do mieszkania przynależy piwnica, o powierzchni ok. 16 mkw.
Budynek ocieplony, zadbana klatka schodowa, domofon.Atrakcyjna lokalizacja - mieszkanie zlokalizowane przy Parku Kultury i Wypoczynku oraz w bliskim sąsiedztwie centrum miasta.

 Do szybkiego zamieszkania.

Cena do negocjacji 

Tel. kon.695 405 861 lub 59 8403232 -pomagamy w kredytach bezpłatnie.Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.