Działka Stara Dąbrowa oferta nr 1072314

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Stara dąbrowa

numer oferty: 1072314

powierzchnia: 1269.00 m2

typ własności: własność

cena: 30000 PLN

Działka o pow. 1269 m2, położona w kompleksie nowowydzielonych działek w otulinie lasu.

Bardzo dobra lokalizacja dla osób lubiących ciszę, naturę i jednocześnie w niedalekiej odległości od Słupska.

Działka sklasyfikowana jest jako grunt orny R-VI, dla działki z której powstała wydzielona działka została wystawiona Decyzja o warunkach zabudowy ustalająca warunki zabudowy, dla zamierzenia polegającego na budowie dziesięciu budynków mieszkalnych jednorodzinnych - decyzja wygasła i dla przedmiotowej działki należy wystąpić o nową decyzję.

Kształt działki regularny, dogodny do zabudowy.

Dojazd do działki drogą publiczną, w której jest projektowana sieć wodna. Kanalizacja - oczyszczalnia przydomowa. Warunki przyłączenia mediów trzeba uzgodnić z instytucjami branżowymi.

Stara Dąbrowa oddalona jest od Słupska ok. 19 km, droga krajowa nr 6. We wsi znajduje się sklep, ośrodek zdrowia, całodobowa stacja paliw.

Możliwość zakupu drugiej, sąsiadującej działki o pow. 1171 m2 w cenie 30.000 zł.

Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.