Dom, 2 pok. Kotowo oferta nr 1072304

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Kotowo

numer oferty: 1072304

ilość pokoi: 2

powierzchnia: 141.50 m2, pow. działki: 7900 m2

typ własności: własność

cena: 220000 PLN

 Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący wraz z oddzielnym zabudowaniem gospodarczym w którym znajdują się  dwa garaże o powierzchni 20m2 i 28 m2, dwa pomieszczenia gospodarcze w tym jedno z łazienką o powierzchni 32m2 i 25m2 i dwie drewutnie (w tym jedna drewniana wolnostojąca), położony na działce o powierzchni 7900 m2.

Budynek mieszkalny ocieplony styropianem w 2013 roku, dach spadzisty wyremontowany w 2018 roku ocieplony wełną mineralną i pokryty blachą trapezową. Drzwi zewnętrzne stalowe wymienione w 2013 roku. Instalacje elektryczna i centralnego ogrzewania wymieniona w 2015 roku ,ogrzewanie piec na wszystko z podajnikiem (pelet, ekogroszek, drewno).
Budynek podłączony jest do kanalizacji wiejskiej. 

Okna PCV.

Parter budynku, składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, kuchni i łazienki.  Wykończony w stanie do zamieszkania, ściany gładkie i pomalowane, na podłodze panele, a w jednym z pokoi wykładzina, w łazience terakota. W przedpokoju i łazience ogrzewanie podłogowe.

Piętro w stanie do wykończenia z rozprowadzonymi instalacjami (centralne ogrzewanie, woda, prąd).

Miejscowość Kotowo położona jest gminie Dębnica Kaszubska w pobliżu drogi 210, 1 km od Motarzyna, 15 km od Dębnicy Kaszubskiej i 30 km od Słupska. Zabudowa nieruchomości oraz powierzchnia działki stwarzają dogodne warunki do prowadzenia działalności gospodarcze 
Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.