Dom, 6 pok. Słupsk oferta nr 1072299

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1072299

ilość pokoi: 6

powierzchnia: 400.00 m2, pow. działki: 4000 m2

typ własności: własność

cena: 1250000 PLN

Nieruchomość gruntowa zabudowana budynkiem mieszkalnym na wydzielonej działce o powierzchni ok. 4 000 m2, położona na granicy miasta Słupsk i Kobylnicy, przy drodze nr 6 w kierunku na Szczecin.


Budynek mieszkalny wybudowany w technologii tradycyjnej, trzykondygnacyjny z podpiwniczeniem, ocieplony, kryty dachówką. Powierzchnia użytkowa ok. 400 m 2.


Na poziomie piwnic –  duży garaż  oraz 6 pomieszczeń z przeznaczeniem m.in. na piec grzewczy na olej opałowy, zaplecze socjalno-bytowe i gospodarcze dla dotychczasowej działalności gospodarczej.

Możliwość zmiany ogrzewania z olejowego na piec grzewczy gazowy dwufunkcyjny.


Na parterze – pokój wykorzystywany na cele biurowe, przestronny holl, kuchnia, inne pomieszczenia służące dotychczasowej działalności gospodarczej.


Piętro i poddasze wykorzystywane są na cele mieszkaniowe,  okna PCV.

W budynku 6 pokoi, kuchnia,  łazienka z WC, pomieszczenia mieszkalne przestronne: pokoje o wymiarach 30 m 2 i 55 m 2 , dodatkowo pomieszczenie na drugą łazienkę oraz mniejsze pomieszczenia gospodarcze.

Wnętrze domu w ciepłej drewnianej artystycznej boazerii, bardzo przestronne, widne z dużymi oknami.

Trzy balkony – jeden od podwórka – strona pólnocna, dwa duże biegnące wzdłuż ściany południowej i zachodniej.

Budynek w dobrym stanie techniczno-użytkowym.


Media: prąd, gaz, własna czynna studnia oraz duże szambo. Wzdłuż płotu posesji, przy ul. Szczecińskiej biegnie gminna sieć wodno- kanalizacja, do której można podłączyć budynek mieszkalny.

Na działce dodatkowo wiata o wymiarach 30 m x 9,5 m,  z małymi pomieszczeniami gospodarczymi i WC.

Posesja ogrodzona, z szerokim wjazdem od ulicy Szczecińskiej. Działka zagospodarowana licznymi, bardzo unikatowymi roślinami, drzewami. Tereny komunikacyjne do budynku i wiaty utwardzone, z miejscem parkingowym.

Nieruchomość może być wykorzystana na wiele sposobów, aktualny stan zagospodarowania pozwala na prowadzenie działalności usługowej- siedziba firmy, nieuciążliwa działalność gospodarczą a także na zamieszkanie w dogodnym komunikacyjnie miejscu.

Otoczenie zieleni, zmieniające się wraz z porami roku, z każdej strony domu pozwala na wytłumienie hałasu drogowego.

Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.