Dom, 4 pok. Kuleszewo oferta nr 1072284

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Kuleszewo

numer oferty: 1072284

ilość pokoi: 4

powierzchnia: 120.00 m2, pow. działki: 1400 m2

typ własności: własność

uzbrojenie: woda, prąd

cena: 445000 PLN

Dom mieszkalny jednorodzinny wolno stojący z poddaszem użytkowym o powierzchni 120 m2 usytuowany na działce o powierzchni 1400 m2.

W skład jego powierzchni wchodzą:

parter, na którym znajdują się wiatrołap, holl, z którego wejścia prowadzą do salonu z tarasem z którego zejście prowadzi bezpośrednio na ogród, kuchni z jadalnią oraz wejścia na schody prowadzące do piwnicy oraz piętro

Na piętrze są trzy pokoje w tym jeden z balkonem oraz duża, widna łazienka z wc, dodatkowo schody prowadzące na poddasze (do adaptacji). Budynek całkowicie podpiwniczony z garażem, pralnią, kotłownia, pomieszczeniami gospodarczymi z rożnym przeznaczeniem (np. na bojler służący podgrzaniu wody w okresie letnim) Dom wykończony w wysokim standardzie z ciekawa stylistyką. Centralne ogrzewanie i ciepła woda z pieca umieszczonego w piwnicy, dodatkowo ogrzewanie kominkowe w salonie oraz ogrzewanie podłogowe w hollu na paterze i na piętrze, także w łazience z wc. Budynek docieplony, dach dwuspadowy. Posesja ogrodzona, zadbana, zagospodarowana licznymi nasadzeniami , Front posesji - wjazd wyłożony polbrukiem. Budynek położony z dala od głównej drogi co zapewnia spokój i ciszę podczas wypoczynku.   

Kuleszewo - dawna wieś kaszubska połozona w województwie poimorskim, powiecie słupskim, gminie Kobylnica. Odległość od Słupska ok 15 km.

Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.