Dom, 7 pok. Kobylnica oferta nr 1072282

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Kobylnica

numer oferty: 1072282

ilość pokoi: 7

powierzchnia: 415.00 m2, pow. działki: 1700 m2

typ własności: własność

uzbrojenie: gaz, prąd

cena: 1350000 PLN

                         OFERTA IDEALNA NA DZIAŁALNOŚĆ (PRODUKCYJNĄ, SKLEP, HURTOWNIE, INNE)     

Do nabycia nieruchomość stanowiąca działkę gruntu o pow. 1700 m2 zabudowana dwoma budynkami mieszkalnymi oraz budynkiem o funkcji produkcyjno- magazynowej z zapleczem biurowo socjalnym (w chwili obecnej firma dobrze prosperująca w branży oświetleniowej LED), położona w miejscowości Kobylnica koło Słupska województwo pomorskie.                                                                                                                    

W skład nieruchomości wchodzi:

Jednopiętrowy dom wolno stojący, całkowicie podpiwniczony o pow. użytkowej 120 m2  w skład którego wchodzi: salon, 3 sypialnie, kuchnia, dwie łazienki, wc, wiatrołap. Ogrzewanie- gazowe. Usytuowanie budynku, niezależne wejście od frontu daje możliwość wynajmu, niezależnego wydzielenia części działki (wszystko wg uznania i potrzeb).

Jednopiętrowy budynek mieszkalny o pow. ok 100 m2 połączony jednym ciągiem z biuremo, halą produkcyjną i sklepem .

 Na jego powierzchnię wchodzą: salon z aneksem kuchennym, hol, łazienka, pralnia, na piętrze pokój z garderobą, sypialnia z wyjściem na 100 m podświetlony taras, w połowie zadaszony z pięknym widokiem na ogród i okolice oraz pokój kąpielowy z oknem. Ogrzewanie gazowe, podłogowe (cały parter) oraz dodatkowo kominek w salonie na parterze i piętrze.

Trzecia część nieruchomości to hala produkcyjno-magazynowa o pow 100m2, sala sprzedaży o pow60m2, pomieszczenie biurowe, wc o pow, 35m2. Ogrzewanie części magazynowej oraz sklepu piecem na pellet, dodatkowo sklep - ogrzewanie podłogowe.

Całość elewacji oraz taras podświetlona co daje niepowtarzalny klimat. Brama wjazdowa na pilota. Szeroki wjazd na posesje wyłożoną kostką granitową umożliwia bezproblemowy manewr samochodem dostawczym lub ciężarowym. Bezpieczeństwo budynków gwarantuje monitoring. Działka zadbana, ogrodzona, obsadzona żywopłotem oraz wysokimi wieloletnimi tujami.   

Dodatkowym atutem nieruchomości jest jego położenie, sąsiedztwo drogi krajowej nr 21 (ok. 10 m) i drogi ekspresowej S 6 (początek obwodnicy Słupska) oraz wewnętrzne i zewnętrzne powierzchnie reklamowe.

Bardzo dobra lokalizacja, Kobylnica jest to miejscowość, w której mieści się siedziba gminy Kobylnica, 2 oddziały bankowe, kościół, szkoła podstawowa, przedszkola, komisariat policji, przychodnia lekarska, hala sportowa, stadion drużyny miejscowej, a także zakłady rzemieślnicze, sklepy. Nieruchomość idealna dla ludzi z pomysłem na biznes (np. rodzinny).

Kobylnica graniczy z miastem Słupsk, odległość do morza 18 km.  Polecamy!!!


Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.