Dom, 6 pok. Poborowo oferta nr 1072270

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Poborowo

numer oferty: 1072270

ilość pokoi: 6

powierzchnia: 95.55 m2, pow. działki: 6308 m2

typ własności: własność

cena: 310000 PLN

Nieruchomość w województwie pomorskim, powiecie bytowskim w gminie Trzebielino

Dom wolno stojący, jednopiętrowy z poddaszem użytkowym o pow. użytkowej 95,55m2 posadowiony na pięknie zagospodarowanej dużej działce o pow. 6.308m2 położonej w Poborowie malowniczej miejscowości dobrze skomunikowanej drogami asfaltowymi z Trzebielinem - 6 km, Kołczygłowami ok 7 km, Cetyniem, i  Starkowem. Budynek podpiwniczony z wbudowanym garażem w bryłę budynku.

Wewnętrze domu: 

Przyziemie: garaż, piwnica, pomieszczenie na drewno,oraz pomieszczenie z piecem                                       

Parter: 2 pokoje rozkładowe (jeden z wyjściem na balkon), kuchnia, łazienka z wc, dwa przedpokoje.                     

Piętro: 4 pokoje do każdego osobne wejście + wejście na poddasze które daje świetne możliwości adaptacji.

Wykończenie wnętrz na ścianach gładzie, tapety, panele ścienne. Podłogi – panele podłogowe, wykładzina PCV. W łazience z wc glazura, terakota. Okna PCV (oprócz jednego w salonie, które jest w dobrym stanie).

Dom ocieplony, dach kryty blachodachówką, orynnowany. Ogrzewanie własne centralne i ciepła woda z pieca na węgiel i drewno (dodatkowo ciepła woda z bojlera elektrycznego) Własna ekologiczna oczyszczalnia ścieków.

Posesja zadbana w całości ogrodzona i zagospodarowana, z licznymi nasadzeniami krzewów, drzew owocowych i mieszanych. Na działce znajduje się również budynek gospodarczy (do remontu lub rozbiórki) oraz altana. W okolicy las obfity w runo leśne.

Idealne miejsce dla osób z pomysłem, lubiących kontakt z naturą, szukających ciszy i spokoju. Działka stwarza możliwość zagospodarowania według własnych potrzeb.

Gmina Trzebielino jest położona, przy drodze krajowej numer 21 Miastko - Ustka, ok. 50 km od Morza Bałtyckiego, od Słupska ok 30 km. Gmina leży w otulinie Parku Krajobrazowego „Dolina Słupi”, a w okolicach miejscowości Zielin znajduje się rezerwat „Torfowisko Zielin Miastecki”, który kryje cenne gatunki roślin. Przez tereny gminy Trzebielino przepływa jedna z największych i najpiękniejszych rzek Pomorza-Wieprza i inne mniejsze: Bożanka, Bystrzenica, Pokrzywna. Tereny te popularne są wśród miłośników turystyki kajakowej, których przyciąga ciekawa trasa z pięknymi krajobrazami i licznymi przeszkodami do pokonania. 

 

Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.