Mieszkanie, 2 pok. Strzelino oferta nr 1072264

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Strzelino

numer oferty: 1072264

ilość pokoi: 2

powierzchnia: 55.90 m2

kondygnacja: 1

typ własności: własność

cena: 135000 PLN

W PRZYPADKU TEJ OFERTY WYNAGRODZENIE BIURA ZA KUPUJĄCEGO PONOSI SPRZEDAJĄCY!

Bezczynszowe 2 pokojowe mieszkanie położone w miejscowości Strzelino - 5 km od Słupska, 3 km od Doliny Charlotty i 15 km od Ustki.

Dwustronne w pełni rozkładowe o pow. 55,90 m2 położone na pierwszym piętrze bloku wielorodzinnym. W skład mieszkania wchodzą 2 pokoje, duża kuchnia, widna łazienka z wc, spiżarka z oknem oraz przedpokój. Ogrzewanie - piec kaflowy na dwa pokoje (istnieje możliwość instalacji etażowego centralnego ogrzewania). Ciepła woda z bojlera elektrycznego a w okresie grzewczym z bojlera podgrzewanego z pieca w kuchni. Gaz z butli. Okna wymienione PCV.

 Mieszkanie zadbane, ciepłe, słoneczne, położone w dobrym punkcie miejscowości Stan mieszkania widoczny na zdjęciach, wymaga doinwestowania. Do lokalu przynależą dwie piwnice (ok 25 m2 i 5 m2), garaż z poddaszem użytkowym o pow. 26,83 m2 przerobiony z pomieszczenia gospodarczego oraz ogródek przydomowy.  

Blok ocieplony. W pobliżu plac zabaw, kościół, OSP, sklep, szkoła podstawowa – 2 km w miejscowości Włynkówko (zapewniony transport autobusowy dla dzieci) Strzelino to miejscowość położona w otoczeniu lasu, zadbana, dojazd drogą asfaltową z szybkim dojazdem do miasta ( 5-10 min). Idealna dla ludzi chcących mieszkać na wsi niedaleko miasta.

Cena do negocjacji!!!

 
Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.