Mieszkanie, 2 pok. Słupsk oferta nr 1072261

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1072261

ilość pokoi: 2

powierzchnia: 48.35 m2

lokalizacja: Centrum

kondygnacja: 2

typ własności: własność

cena: 110000 PLN

Do sprzedaży jednostronny, zadbany, czysty i ciepły lokal mieszkalny o pow. 48,35 m2 położony na drugim piętrze kamienicy w Centrum miasta. Wystawa okien od strony podwórka co daje ciszę spokój od zgiełku ulicy, przy której stoi kamienica. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, kuchnia, przedpokój. Okna wymienione PCV, na podłogach w kuchni i przedpokoju deski lakierowane, w pokojach płyty podłogowe, Ściany – gładź. Wymienione drzwi zewnętrzne i wewnętrzne. Mankamentem, który składa się na niską cenę (do rozwiązania) jest brak w lokalu ogrzewania oraz łazienki z wc

Istnieje możliwość podłączenia ogrzewania gazowego oraz możliwość uzyskania w ciągu miesiąca zgody i pomocy Wspólnoty  na podłączenie się do pionów wodno-kanalizacyjnych w celu przebudowy części kuchni na łazienkę z wc. W chwili obecnej wc znajduje się na półpiętrze (do wyłącznego korzystania właściciela mieszkania) Do lokalu przynależy piwnica o pow. użytkowej 10,80 m2.

Niskie koszty utrzymania: czynsz z funduszem remontowym wynosi 160 zł (w tym : 72,53 ,- zaliczka na eksploatację i świadczenia , 87,03,- zaliczka na remonty)                                                           

Klatka schodowa czysta, zamykana na domofon, ciche sąsiedztwo. Miejsca parkingowe od strony podwórka.

Bardzo dobra lokalizacja – centrum miasta., w pobliżu znajduje się dyskont Biedronka, apteka, bank, galerie handlowe, targowisko miejskie, przystanki autobusowe, sklepy, punkty usługowe.

Oferta godna polecenia ze względu na lokalizację, sam lokal oraz jego cenę. Polecamy !!!

 
Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.