Działka Łosino oferta nr 1072253

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Łosino

numer oferty: 1072253

powierzchnia: 15900.00 m2

typ własności: własność

cena: 699000 PLN

UNIKALNA OFERTA W ŁOSINIE - OKAZJA DLA INWESTORA

1,59ha pod budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne

Oferujemy do sprzedaży niezabudowaną działkę o powierzchni 1,59ha, położoną w Łosinie na osiedlu domów jednorodzinnych. Działka z potencjałem - jej duża powierzchnia pozwala na dokonanie podziału na mniejsze działki.Nieruchomość zlokalizowana jest na obszarze, gdzie obowiązuje miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, zgodnie z którym na terenie działki przewiduje się zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

- minimalna powierzchnia działki - 1200 m2,

- ustala się nieprzekraczalne linie zabudowy w odległości 8 m od drogi W. 02KL i 6 m od drogi W. 05KL, jak na rysunku planu,

- powierzchnia zabudowy - maksymalnie 30% powierzchni działki,– powierzchnia biologicznie czynna - minimalnie 50% powierzchni działki

- wysokość zabudowy - do 2 kondygnacji, w tym poddasze użytkowe,– poziom posadowienia parteru - maksymalnie 50 cm,

Zaopatrzenie w wodę - z sieci wodociągowej,– odprowadzanie ścieków - do sieci kanalizacji sanitarnej,– odprowadzanie wód opadowych i roztopowych - na własnej działce lub do kanalizacji deszczowej z terenów utwardzonych i ewentualnie z dachów, – zaopatrzenie w energię cieplną - z indywidualnych kotłowni. Dojazd do działki drogami utwardzonymi i gruntowymi utwardzonymi.  

Łosino leży w południowej części Gminy Kobylnica w odległosci ca 7km od Słupska. Do Łosina prowadzi droga krajowa z Kobylnicy nr 21 relacji Słupsk – Poznań, przy której rozciąga się nowsza część wsi, gdzie intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe jednorodzinne. Do starszej części wiedzie odchodząca od niej na południowy wschód droga brukowa. Po zachodniej stronie znajduje się farma z siłowniami wiatrowymi. Przez Łosino wiodą trasy rowerowe, piesze i ścieżki przyrodnicze. Na terenie wsi znajduje,  przy ul. Starowiejskiej, boisko wielofunkcyjne o nawierzchni poliuretanowej do gry w koszykówkę, piłkę ręczną, siatkówkę oraz świetlica wiejska.Szkoła, przedszkola i większość usług oraz handel dostępne w pobliskiej Kobylnicy. 


Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.