Mieszkanie, 2 pok. Słupsk oferta nr 1072252

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1072252

ilość pokoi: 2

powierzchnia: 35.70 m2

lokalizacja: Zatorze

kondygnacja: 10

typ własności: spółdzielcze własnościowe

cena: 114000 PLN

Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 35,70m2 z pięknym widokiem na panoramę Słupska.  Mieszkanie położone jest na X piętrze, w budynku z windą na os. Zatorze w Słupsku, rozkładowe, składa się z dwóch pokoi (13,70m2 i 7,80m2), w tym jeden z wyjściem na balkon, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Mieszkanie do własnej aranżacji, wymagające remontu.  Okna PCV, dwuskrzydłowe drzwi na balkon z roletą zewnętrzną,w przedpokoju szafa wbudowana. Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepła woda z elektrycznego podgrzewacza wody. Niskie opłaty eksploatacyjne ok. 250zł. Z prawem do lokalu związane jest prawo do użykowania piwnicy. Mieszkanie do wydania po zapłacie ceny.

UWAGA! GRATIS POMAGAMY w UZYSKANIU NAJLEPSZEGO KREDYTU - kilkanaście banków do wyboru. GWARANCJA BEZPIECZNEJ TRANSAKCJI!

 
Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.