Mieszkanie, 4 pok. Słupsk oferta nr 1072249

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1072249

ilość pokoi: 4

powierzchnia: 80.47 m2

lokalizacja: Śródmiescie

kondygnacja: 1

typ własności: własność

cena: 305000 PLN

NOWA OFERTA !!! PRZESTRONNE MIESZKANIE NA PIERWSZYM PIĘTRZE w ŚRÓDMIEŚCIU. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 80,47m2, rozkładowe, dwustronne z balkonem. Piękny salon o powierzchni  24m2 z dużym oknem od poziomu podłogi i z wyjściem na balkon o pow. 6m2 z widokiem w kierunku zachodnim  sąsiaduje z kuchnią o pow. 9,40m2. Od strony wschodniej znajdują się trzy pokoje w których można rozlokować członków rodziny. Dość duża łazienka z kabiną prysznicową, umywalką i miską ustępową ukrytą za półścianką pomieści też pralkę. Komunikację pomiędzy pomieszczeniami umożliwia dlugi przedpokój. Wszystkie okna PCV, na podłogach parkiety, w łazience terakota, a w przedpokoju wykładzina PCV. Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepa woda podgrzewana za pomocą pieca gazowego. W kuchni zostały zdemontowane szafki i urządzenia, ponieważ miał być przeprowadzony remont. Duża piwnica o powierzchni 17,43m2 pomieści zbędne rzeczy oraz wózek, rowery itp. Niskie opłaty do wspólnoty ok. 430zł. Mieszkanie do szybkiego wydania.

Świetna lokalizacja, w pobliżu Lidl, Biedronka, przychodnia, przystanki autobusowe, las, park  i ok. 1km do centrum miasta. 

 
Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.