Dom Słupsk oferta nr 1072247

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1072247

powierzchnia: 61.50 m2, pow. działki: 749 m2

lokalizacja: Zatorze

typ własności: własność

cena: 300000 PLN

                                                                                   NOWA NIŻSZA CENA !!!

Przedmiotem sprzedaży jest jednorodzinny, kameralny, piętrowy, podpiwniczony dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni mieszkalnej 61,50 m2,(faktyczna ok.90m2) kubaturze 208 m3 posadowiony na działce gruntu liczącej 749 m2 położony w cichej spokojnej okolicy w sąsiedztwie domów o podobnej zabudowie.

Na parter domu składają się: korytarz, z którego oddzielne wejścia prowadzą do salonu, z kominkiem który został przebudowany z dwóch pokoi, kuchni i małej łazienki z wc. Na piętrze znajduje się sypialnia i niewielkie pomieszczenie do zagospodarowania. Na podłogach w pokojach deski w kuchni, łazience glazura terakota starszego typu. Ściany tapety. Dom posiada dwa systemy grzewcze: kominkowy oraz gazowy - centralne ogrzewanie i ciepła woda z dwuobiegowego pieca gazowego umieszczonego w piwnicy

Dom do remontu. Niewątpliwym atutem tej nieruchomości jest zagospodarowany ogród z oczkiem wodnym oraz dodatkowo budynek mieszkalny z poddaszem o pow. ok 45 m2 (przebudowany z pomieszczenia gospodarczego) do którego doprowadzono wodę, prąd, brak kanalizacji, ogrzewanie tzw. koza. Granice działki obsadzone tujami, teren frontu posesji wyłożony
polbrukiem, brama wjazdowa otwierana za pomocą pilota.

 Idealna lokalizacja, w pobliżu:
Park Ireny Sendlerowej, hala targowa Pod Wieżą, obiekty usługowe, szkoły, przedszkola, bank. Dobra komunikacja z resztą miasta. Idealne dla ludzi ceniących spokój i prywatność.

W cenie projekt rozbudowy domu. Polecamy ! ! !

 
Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.