Dom, 6 pok. Charnowo oferta nr 1072204

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Charnowo

numer oferty: 1072204

ilość pokoi: 6

powierzchnia: 164.00 m2, pow. działki: 8000 m2

typ własności: własność

uzbrojenie: kanalizacja, woda, prąd

cena: 650000 PLN

Do sprzedaży nieruchomość położona w miejscowości Charnowo. Całość tworzą trzy działki   o łącznej powierzchni 8000 m2 jedna z nich zabudowana całorocznym domem wolno stojącym o konstrukcji szachulcowej o pow. 164 m2 oraz budynkami gospodarczymi z wbudowanym w ich bryłę garażem.  W roku 2008 przeprowadzono modernizacje domu podczas której zaadaptowano górną kondygnację.                            

Na powierzchnie domu składa się: 

parter- salon, dwa pokoje, z których jeden może pełnić rolę jadalni, kuchnia z wyjściem na taras i do ogrodu

piętro- dwa pokoje, łazienka z wc

poddasze użytkowe - jeden pokój.

 Na piętrze w łazience ogrzewanie podłogowe, okna PVC.  Całość wysoki standard wykończenia.

 Ciepła woda i centralne ogrzewanie – piec na ekogroszek z 2015 roku (gwarancja, można również palić miałem, węglem grubym, drewnem lub biomasą.) Gaz z butli gazowej, woda oraz kanalizacja gminna.  Posesja ogrodzona, pięknie zagospodarowana działka, miejsce na ognisko, grilla, plac do zabaw dla dzieci, liczne nasadzenia, krzewy ozdobne, drzewa, kwiaty.

Nieruchomość z końca  XVIII w. zabudowana w formie zagrody o kształcie kwadratu z zamykaną bramą wjazdową.

 Na chwilę obecną całość pełni rolę gospodarstwa agroturystycznego cieszącego się popularnością oraz coroczną dużą frekwencją gości.  

Charnowo - wieś sołecka, ulicówka, położona malowniczo na lewym brzegu Słupi, na Równinie Słupskiej 6 km na południe od Ustki.  Raj dla kajakarzy i wędkarzy, którzy z powodzeniem łowią tu pstrągi, lipienie i okazałe kilkukilogramowe trocie. Idealne miejsce na odpoczynek dla turystów pieszych, wędrujących szlakiem z Ustki przez Wodnicę do Bydlina. Dziewiętnastowieczne zabudowania z pruskiego muru, otoczone bujną roślinnością, leżą kilometr od szosy Słupsk - Ustka i są oazą spokoju.

 
Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.