Działka Kobylnica oferta nr 1072108

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Kobylnica

numer oferty: 1072108

powierzchnia: 1200.00 m2

typ własności: własność

cena: 96000 PLN


Przedmiotem sprzedaży są cztery nieruchomości gruntowe niezabudowane - działki budowlane położone w Kobylnicy. W obowiązującym planie zagospodarowania przestrzennego „Kobylnica-Południe” teren na którym położone są działki  przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną i zieleni. Powierzchnie działek wynoszą - 184m2, 1201m2, 1200m2, 1564m2. Działki o kształtach prostokąta o bokach wymiarowo dogodnych. Uzbrojenie działek - energia elektryczna, woda i kanalizacja w pobliżu działek, w drodze gminnej. 

Działki położone są w sąsiedztwie zabudowy jednorodzinnej - w pobliżu powstającego osiedla domków jednorodzinnych. Teren płaski, dogodny do zabudowy. Dojazd do działek drogą utwardzoną.

Uzbrojenie działek - energia elektryczna, woda i kanalizacja w pobliżu działek.

Działki sprzedawane są z udziałem w drodze wewnętrznej.

W 2017r. przewidziane jest wykonanie przez Gminę wykonanie instalacji odwodnienia terenu oraz drogi utwardzonej płytami. W zamierzeniach zakładu gazowniczego jest uzbrojenie terenu w gaz.

Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.