Dom, 4 pok. Bierkowo oferta nr 1072052

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Bierkowo

numer oferty: 1072052

ilość pokoi: 4

powierzchnia: 136.37 m2, pow. działki: 5000 m2

typ własności: własność

cena: 640000 PLN

Opis: Nowoczesny, dobrze rozplanowany,  gotowy do wprowadzenia dom jednorodzinny  wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony, z garażem wbudowanym w bryłę budynku,  o powierzchni użytkowej 114,11 m2  i powierzchni całkowitej  136,37 m2 (powierzchnia liczona po podłodze 146,87 m2) usytuowany w Bierkowie na dużej działce o powierzchni  5000 m2 (pół hektara).

Dom wybudowany w 2010 roku, w 2016/17 roku po przeprowadzonym kapitalnym remoncie i przearanżowaniu.

Parter domu stanowi część dzienną  - jest to otwarta przestrzeń salonu, jadalni i kuchni.  Z salonu jest wyjście na  duży taras i dalej na ogród. Kominek usytuowany jest tak, aby płonący ogień widoczny był zarówno z części wypoczynkowej jak i jadalni. Jadalnia posiada własne okno i może być w razie potrzeby wydzielona na dodatkowy pokój parteru (np. na gabinet czy pokój gościnny).

Parter domu zajmuje również wiatrołap, łazienka z wc (kabina prysznicowa, podwieszana miska ustępowa i umywalka) oraz garaż i kotłownia.

Na piętro  prowadzą wygodne schody podestowe,  a tam znajdują się 3 pokoje ( dwa pokoje posiadają własne garderoby ) i łazienka (okno, wanna, duża szafka z umywalką, podwieszana miska ustępowa, bidet, zabudowa szafą z miejscem na pralkę automat).

Okna PCV, trzyszybowe, nowe:  podłogowe płytki ceramiczne, płytki ścienne, biały montaż  oraz zabudowa w meble kuchenne wraz ze sprzętem kuchennym, 3 szafy w zabudowie.

Dach wielospadowy  pokryty dachówką ceramiczną koloru czarnego. Budynek ocieplony i pomalowany. Centralne ogrzewanie olejowe – dwufunkcyjny piec i zbiornik na ciepłą wodę usytuowany w kotłowni. 

Duża działka o regularnym kształcie,  ogrodzona, bardzo dobrze nasłoneczniona,  przed domem kostka brukowa, podjazd na swobodne parkowanie samochodów, ogród nie urządzony.

W CENIE DOMU POZOSTAJE NA WYPOSAŻENIU:

- zabudowa w meble kuchenne wraz ze sprzętem kuchennym,

- zabudowa szafą z drzwiami przesuwanymi na wymiar we wiatrołapie,

- zabudowa szafą z drzwiami przesuwanymi w sypialni,

- zabudowa szafą z drzwiami przesuwanymi w łazience,

- pełne wyposażenie dwóch łazienek.

Lokalizacja:  Bierkowo to wieś leżąca w bezpośrednim sąsiedztwie z miastem Słupsk,  4 km jadąc drogą od strony Alei 3-go Maja.  Bierkowo zamieszkuje ponad  1000 osób, we wsi  znajduje się  szkoła, kościół, sklepy.  

Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 7394

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.