Mieszkanie, 4 pok. Słupsk oferta nr 1005536

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005536

ilość pokoi: 4

powierzchnia: 65.00 m2

lokalizacja: Osiedle Króla Jana III Sobieskiego

kondygnacja: 4

typ własności: własność

cena: 255000 PLN

Rezerwacja oferty.

Oferujemy czteropokojowy lokal mieszkalny usytuowany na czwartym piętrze bloku położonego przy ul. Anny Gryfitki w Słupsku. Lokal odświeżony, opróżniony, do szybkiego wydania. Składa się z przedpokoju, czterech pokoi (jeden przejściowy), kuchni, łazienki i oddzielnego WC. Stan techniczny lokalu dobry. Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Blok po termomodernizacji, klatka schodowa zadbana, zabezpieczona domofonem.


Wykończenie pomieszczeń:

Przedpokój: podłoga - terakota; ściany - tynk mineralny, malowany.

Pokoje: podłogi panelowe; ściany - tynk mineralny, malowany.

Kuchnia: podłoga - terakota; ściany - tynk mineralny, malowany i pas glazury przy ciągu kuchennym.

Łazienka i WC: glazura i terakota.

Wszystkie okna PCV.


Do przedmiotowego lokalu przynależy pomieszczenie w piwnicy.


LOKALIZACJA: Blok mieszczący przedmiotowy lokal zlokalizowana z dala od uczęszczanych ciągów komunikacyjnych. Prz bloku ogólnodostępny parking. W pobliżu szkoły i przystanki autobusowe, a także wszelkie udogodnienia słupskiego Zatorza. POLECAMY !!!

Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 5304

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.