Dom, 4 pok. Trzebielino oferta nr 1005526

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Trzebielino

numer oferty: 1005526

ilość pokoi: 4

powierzchnia: 80.00 m2, pow. działki: 4200 m2

lokalizacja: Trzebielino

kondygnacja: parter

typ własności: własność

uzbrojenie: kanalizacja, woda, prąd

cena: 170000 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej wybudowany w latach 30tych XX wieku na działce o wielkości 4200 m kw. Budynek ma około 80 m kw. Na jego powierzchnię składają się cztery pokoje (trzy na parterze, jeden na poddaszu), przedpokój, kuchnia i łazienka z WC. Dom niepodpiwniczony, z poddaszem użytkowym, w podstawowym stanie technicznym, wymaga przeprowadzenia remontu generalnego. Dach dwuspadowy, częściowo pokryty eternitem i dachówką. Centralne ogrzewanie zapewniane przez piece kaflowe, ciepła woda użytkowa podgrzewana za pomocą westfalki usytuowanej w kuchni (bufor).


Działka płaska, o kształcie zbliżonym do kwadratu, którego jedną z krawędzi stanowi droga gminna, a drugą (przeciwległą) niewielki strumień. Na działce stare zabudowania gospodarcze (stodoła i obora - pod wspólnym, krytym eternitem dachem).


Media: gminna instalacja wodno-kanalizacyjna i elektroenergetyczna (siła).


LOKALIZACJA: dom położony na uboczu, w miejscu gwarantującym niczym niezmącony odpoczynek. Bogactwo okolicy stanowią piękne lasy (otulina Parku Krajobrazowego Dolina Słupii). W pobliżu liczne szlaki turystyczne - rowerowe, kajakowe i piesze. POLECAMY !!!

Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 5304

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.