Działka Postomino oferta nr 1005508

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Postomino

numer oferty: 1005508

powierzchnia: 3000.00 m2

lokalizacja: Postomino

typ własności: własność

cena: 210000 PLN

Nieruchomość gruntowa o powierzchni 3.000 m kw., do wydzielenia z większej działki, usytuowana w Postominie (droga wojewódzka nr 203). 


Działka płaska, w kształcie prostokąta, położona w pobliżu zabudowań.


Droga dojazdowa gruntowa.


Media (gminna sieć wodnokanalizaycjna i elektroenergetyczna) w pobliskich zabudowaniach.


Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego działka leży na terenach istniejącej i projektowanej zabudowy zagrodowej i projektowanej zabudowy jednorodzinnej z dopuszczeniem prowadzenia nieuciążliwej działalności usługowej (w szczególności gastronomii, handlu wzdłuż ciągów komunikacyjnych), agroturystyki i zabudowy pensjonatowej.


Postomino jest siedzibą Gminy Postomino, której główną dziedziną aktywności gospodarczej jest obsługa ruchu turystycznego (w pobliżu Jarosławiec, Jezierzany, Łącko, Naćmierz, Rusinowo). We wsi znajduje się kościół, sklepy wielobranżowe, szkoła podstawowa, przystanki PKS. POLECAMY !!!

Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 5304

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.