Mieszkanie, 2 pok. Słupsk oferta nr 1005482

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005482

ilość pokoi: 2

powierzchnia: 35.20 m2

lokalizacja: Śródmieście

kondygnacja: 3

typ własności: własność

cena: 159000 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowy lokal mieszkalny usytuowany na trzecim piętrze bloku mieszkalnego położonego przy ul. Murarskiej w Słupsku. Mieszkanie w stanie do odświeżenia, dwustronne, niemalże rozkładowe (z przedpokoju oddzielne wejścia do pokoi i łazienki z WC, do kuchni wchodzimy przez salon). Lokal o powierzchni 35,2 m kw. składa się z kwadratowego przedpokoju, dwóch pokoi, jasnej kuchni i łazienki z WC. Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej. Dostawę ciepłej wody obsługuje piec gazowy zawieszony w kuchni. Klatka schodowa czysta i zadbana, zabezpieczona domofonem.

Wykończenie pomieszczeń:

Przedpokój: podłoga wyłożona terakotą; ściany pokryte tapetą.

Pokoje: podłogi panelowe; ściany - gładź tynkowa malowana na kolor.

Kuchnia: podłoga pokryta wykładziną PCV; ściany - gładź tynkowa.

Łazienka z WC: glazura i terakota.

Wszystkie okna PCV.


Do przedmiotowego lokalu przynależy pomieszczenie w piwnicy.


Czynsz: 252 PLN z funduszem remontowym / 1 osobę.


LOKALIZACJA: Blok mieszkalny mieszczący sprzedawany lokal położony jest w najładniejszej i najspokojniejszej części słupskiej starówki. W pobliżu pełne zaplecze usługowo handlowe związane z położeniem w Śródmieściu, a także tereny rekreacyjne nad rzeką. POLECAMY !!!Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 5304

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.