Mieszkanie, 2 pok. Słupsk oferta nr 1005451

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005451

ilość pokoi: 2

powierzchnia: 52.40 m2

lokalizacja: Osiedle Bałtyckie

kondygnacja: 2

typ własności: własność

cena: 155000 PLN

Rezerwacja oferty do dnia 30 kwietnia 2021r.

Oferujemy na sprzedaż w pełni rozkładowy i dwustronny, dwupokojowy lokal mieszkalny usytuowany na drugim piętrze kamienicy położonej na słupskim Os. Bałtyckim (ul. Poniatowskiego). Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, spiżarki, łazienki z WC i przedpokoju. Lokal do własnej aranżacji, dzięki czemu ewentualny nabywca będzie miał możliwość dowolnego ukształtowania swojej przyszłej powierzchni życiowej. Ogrzewanie mieszkania i ciepła woda zapewnianie z pieca gazowego. W mieszkaniu pozostawiono również w pełni funkcjonalne piece kaflowe. Do kamienicy doprowadzono już miejską sieć ogrzewania i ciepłej wody. Istnieje więc możliwość podłączenia się do niej. Klatka schodowa czysta i zadbana, po remoncie, zabezpieczona jest domofonem.


Wykończenie lokalu:

Przedpokój: podłoga drewniana; ściany i sufit wyłożone boazerią.

Pokoje: podłogi drewniane; ściany pokryte tynkiem mineralnym i tapetą.

Kuchnia: wykładzina PCV i boazeria.

Łazienka z WC: glazura i terakota starej generacji.

Wszystkie okna PCV.


Do przedmiotowego lokalu przynależy pomieszczenie piwniczne.


Czynsz: około 300 PLN z funduszem remontowym / 1 os.


LOKALIZACJA: Kamienica mieszcząca przedmiotowy lokal mieszkalny usytuowana jest wśród podobnej zwartej zabudowy wielorodzinnej. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, sklep wielobranżowy i pełen węzęł usługowo-handlowy zapewniany przez pobliskie centrum miasta. POLECAMY !!!Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 5304

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.