Mieszkanie, 3 pok. Słupsk oferta nr 1005445

stan oferty: aktualna

typ oferty: wynajem

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005445

ilość pokoi: 3

powierzchnia: 107.00 m2

lokalizacja: Śródmieście

kondygnacja: 2

typ własności: własność

cena: 2500 PLN

Przedmiotem wynajmu jest bardzo przestronny i rozkładowy, trzypokojowy lokal mieszkalny usytuowany na drugim piętrze kamienicy położonej w Śródmieściu (ul. Wileńska). Mieszkanie dwustronne (północ - południe), składa się z dużego przedpokoju, garderoby, kuchni, trzech pokoi i łazienki z WC (z oknem). Niewątpliwym atutem są dwa balkony (jeden przy kuchni, a drugi - loggia przy salonie). Centralne ogrzewanie i ciepła woda z pieca gazowego zawieszonego w łazience. Klatka schodowa czysta, zabezpieczona domofonem.


W 2020r. w mieszkaniu przeprowadzono generalny remonto obejmujący również wymianę wszystkich instalacji. Wtedy też zakupiono cały sprzęt i wyposażenie.


Rozkład mieszkania: z klatki schodowej wchodzimy do przestronnego przedpokoju, stąd na lewo garderoba, dalej na lewo wejście do kuchni i za nim wejście do sypialni; na prawo dwa wejścia do pokoi, które dodatkowo skomunikowane są za pomocą dużych dwuskrzydłowych drzwi.


Wykończenie pomieszczeń:

Przedpokój: podłoga panelowa; ściany - gładź tynkowa.

Pokoje: podłogi panelowe; ściany gładź tynkowa.

Kuchnia: glazura i terakota nowej generacji; gładź tynkowa.

Łazienka z WC: glazura i terakota nowej generacji.

Wszystkie okna PCV.


Do przedmiotowego lokalu przynależy piwnica o pow. 20 m kw.


Koszt najmu:

- czynsz dla Właściciela: 2500 PLN.

- czynsz do Wspólnoty Mieszkaniowej: 340 PLN z funduszem remontowym / 1 os.

- media (prąd, gaz, woda) według zużycia.

- kaucja zwrotna: 2500 PLN.

- jednorazowa prowizja biura.


LOKALIZACJA: Kamienicę mieszczącą lokal usytuowano wśród podobnej zwartej zabudowy tej części miasta. W pobliżu wszelkie udogodnienia związane z życiem w centrum miasta. Parking ogólnodostępny przed budynkiem. POLECAMY !!!

Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 5304

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.