Obiekt, 4 pok. Słupsk oferta nr 1005444

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005444

ilość pokoi: 4

powierzchnia: 70.00 m2

lokalizacja: Centrum

kondygnacja: parter

typ własności: własność

uzbrojenie: gaz, kanalizacja, woda, prąd

cena: 550000 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy z bezpośrednim wejściem z ciągu komunikacyjnego ulicy Mickiewicza. Lokal po generalnym remoncie w czasie którego wymieniono również wszystkie instalacje. Do niedawna w loaklu prowadzono działalność kosmetyczno-fryzjerską.Na lokal składa się recepcja, sala fryzjerska, dwa gabinety kosmetyczne, dwie toalety i pomieszczenie socjalne. Centralne ogrzewanie i ciepła woda z dwuobiegowego pieca gazowego. Zamontowana instalacja alarmowa i kamery


Czynsz: około 450 PLN z funduszem remontowym.


LOKALIZACJA: Budynek zlokalizowany wśród zwartej zabudowy Śródmieścia. Przed budynkiem duży, ogólnodostępny parking. Z uwagi na bliską lokalizację Urzędu Miasta, Instytucji Samorządowych, sklepów i placówek handlowych w pobliżu jest duże natężenie ruchu pieszych. POLECAMY!!!


                                                  

Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 5304

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.