Mieszkanie, 2 pok. Słupsk oferta nr 1005443

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005443

ilość pokoi: 2

powierzchnia: 35.80 m2

lokalizacja: Niepodległości

kondygnacja: 2

typ własności: spółdzielcze własnościowe

cena: 255000 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowy lokal mieszkalny usytuowany na drugim piętrze bloku mieszkalnego położonego na słupskim Osiedlu Niepodległości (ul. Witosa). Mieszkanie z balkonem typu loggia, jednostronne, po kapitalnym remoncie (wraz z wymianą instalacji elektroenergetycznej i wodnokanalizacyjnej) przeprowadzonym w 03.2020r. z użyciem materiałów wysokiej klasy, w pełni umeblowane i wyposażone (meble i sprzęty również zakupione w 03.2020r., pozostają w cenie).


Usytuowanie okien od strony zachodniej. Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej.


Wykończenie pomieszczeń:

Przedpokój: podłoga - terakota nowej generacji; ściany - malowana gładź; szafa zabudowana typu STANLEY.

Pokoje: podłogi panelowe; ściany - malowana gładź.

Kuchnia: podłogi - terakota nowej generacji; ściany - malowana gładź i pas glazury nowej generacji nad ciągiem kuchennym; lodówka, ceramiczna płyta grzewcza i piekarnik elektryczny.

Łazienka z WC: glazura i terakota nowej generacji; kabina prysznicowa.

Wszystkie okna PCV.


Do przedmiotowego lokalu przynależy piwnica o powierzchni 3,16 m kw.


Czynsz: około 350 PLN z funduszem remontowym / 1 os.


Idealna lokalizacja!!! W pobliżu sklepy różnych branż, szkoły, przedszkola, markety dyskontowe i centra wielkopowierzchniowe!!! Rejon bardzo dobrze skomunikowany z resztą miasta.
Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 5304

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.