Dom, 5 pok. Machowinko oferta nr 1005426

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Machowinko

numer oferty: 1005426

ilość pokoi: 5

powierzchnia: 155.00 m2, pow. działki: 6600 m2

lokalizacja: Machowinko

kondygnacja: parter

typ własności: własność

uzbrojenie: kanalizacja, woda, prąd

cena: 1200000 PLN

Przedmiotem sprzedaży jest atrakcyjna nieruchomość gruntowa (pow. 6600 m kw.), na której posadowiono wolnostojący dom mieszkalny (pow. 155 m kw.), mniejszy budynek mieszkalny mieszczący dwa apartamenty pod wynajem (55 m kw. i 35 m kw.), jednostanowiskowy garaż, zabudowania gospodarczo - magazynowe i murowaną piwniczkę (8 m kw.). Działka z bardzo licznymi nasadzeniami i starodrzewiem, w północnej części przeznaczona na hodowlę kur i ptaków ozdobnych, opiera jedną ze swych granic o piękny las. Na działce miejsce na ognisko i grilla, a także parking.


Dom zbudowany w technologii tradycyjnej, z pustaków w roku 1985. Posiada dwuspadowy dach kryty betonową dachówką (BRAAS). Składa się z parteru i poddasza użytkowego. 

Parter:
- wiatrołap
- hall
- duży salon
- sypialnia
- pralnia (pod schodami)
- dwie łazienki z WC
- kuchnia
- kotłownia

Piętro:
- komunikacja
- trzy sypialnie
- stryszek


Całość wykończona zgodnie ze swym przeznaczeniem. Na podłogach pokoi lakierowane deski, panele i wykładziny. W pomieszczeniach mokrych glazury i terakota. Ściany pokryte gładzią. Wszystkie okna PCV.


Dom ogrzewany piecem na pellet, z którego również dostarczana jest ciepła woda.


Apartamenty pod wynajem usytuowano w pewnym oddaleniu od domu (w jednym ciągu z budynkami gospodarczo-magazynowymi i garażem).  Większy apartament (55 m kw.) składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni i łazienki z WC. Mniejszy (35 m kw.) posiada jeden pokój z aneksem kuchennym i łazienkę z WC. Ogrzewane są za pomocą kominka, a ciepłą wodę dostarczają elektryczne podgrzewacze. Wykończone zostały w glazurze i terakotach, na ścianach gładź tynkowa.


Piwniczka (8 m kw.) murowana, z dachem dwuspadowym i wiatą, pod którą można składować drewno. 


Ciągi komunikacyjne na działce wyłożone kamieniem.


Media; kanalizacja i woda gminna, prąd.


LOKALIZACJA: Machowinko, to wieś w Województwie Pomorskim, powiecie słupskim, w gminie Ustka. Jest to mała miejscowość położona w najbardziej malowniczej części naszego wybrzeża. Turystyczne atrakcje w najbliższej okolicy, to plaże w Poddąbiu (4,4 km.), Rowach (10,8 km.), Ustce (11,3 km.) i Orzechowie (10 km). Niedaleko stąd nad Jezioro Gardno (13,2 km.) i do malowniczego Słowińskiego Parku Narodowego (25 km.). Przez miejscowość przebiegają liczne turystyczne szlaki piesze i rowerowe, które poprowadzą przez piękne okoliczne lasy. Dla zainteresowanych stadnina koni w Przewłoce (7,9 km.).

Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 5304

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.