Mieszkanie, 4 pok. Słupsk oferta nr 1005415

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005415

ilość pokoi: 4

powierzchnia: 64.11 m2

lokalizacja: Stare Miasto

kondygnacja: 1

typ własności: własność

cena: 150000 PLN

Czteropokojowy lokal mieszkalny usytuowany na pierwszym piętrze kamienicy położonej przy ul. Hugo Kołłątaja w Słupsku. Mieszkanie do generalnego remontu. Składa się z przedpokoju, czterech pokoi (w jednym z nich drugie wyjście na klatkę schodową) i kuchni (pełniącej też rolę łazienki). Pomieszczenie WC na półpiętrze. Duży (około 25 m kw.) salon został podzielony na dwa mniejsze pomieszczenia za pomocą lekkiej ścianki działowej. Istnieje możliwość przywrócenia oryginalnego układu pomieszczeń. Centralne ogrzewanie i ciepła woda dostarczane za pomocą dwuobiegowego pieca gazowego zawieszonego w kuchni (licznik gazowy zdjęty około 2 lata temu). Wejście do klatki schodowej wprost z ciągu pieszego ulicy (brak domofonu).


Układ pomieszczeń: z klatki schodowej wchodzimy do krótkiego przedpokoju; stąd na prawo wejście do kuchni, a z niej przejście do małej sypialni; na wprost z przedpokoju wchodzimy do przechodniej sypialni, a z niej dalej do dużego (około 25 m kw.) salonu podzielonego na dwa mniejsze pokoje.


Wykończenie pomieszczeń:

Przedpokój: podłoga drewniana; ściany - olejnica i tynk mineralny.

Pokoje: podłogi drewniane; ściany wyklejone tapetą.

Kuchnia: podłoga wyłożona terakotą; ściany - olejnica i tynk mineralny.

Wszystkie okna PCV.


Do przedmiotowego mieszkania przynależy piwnica o pow. 20,4 m kw. Drugie (mniejsze) pomieszczenie piwniczne użytkowane jest umownie.


Czynsz: 215,07 PLN z funduszem remontowym / 1 os.


LOKALIZACJA: Kamienica mieszcząca przedmiotowy lokal zlokalizowana jest w ciągu podobnych zabudowań wielorodzinnych. Na przeciwko znajduje się sklep wielkopowierzchniowy "Kaufland", niedaleko stąd również do ścisłego centrum, wraz ze wszelkimi jego udogodnieniami. Rejon doskonale skomunikowany z pozostałymi częściami miasta. Podana w ofercie cena podlega negocjacji. POLECAMY !!!


Rezerwacja do dnia 31 marca 2020r.


Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 5304

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.