Mieszkanie, 2 pok. Słupsk oferta nr 1005414

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005414

ilość pokoi: 2

powierzchnia: 47.98 m2

lokalizacja: Stare Miasto

kondygnacja: 2

typ własności: własność

cena: 215000 PLN

Dwupokojowy lokal mieszkalny usytuowany na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy położonej przy ul. Wileńskiej w Słupsku. Mieszkanie przejściowe, po przeprowadzonym w 2017r. generalnym remoncie, w trakcie którego wymieniono wszystkie instalacje. Na jego powierzchnię składają się dwa pokoje, łazienka z WC, kuchnia, przedpokój i spiżarka (wejście z klatki schodowej). Centralne ogrzewanie i ciepła woda dostarczane za pomocą dwuobiegowego pieca gazowego. Klatka schodowa po rewitalizacji, czysta i bardzo zadbana; domofon.


Układ pomieszczeń: z klatki schodowej wchodzimy do przedpokoju; stąd na prawo wejście do łazienki z WC, a na wprost do salonu; z salonu przejście do drugiego pokoju i kuchni.


Wykończenie pomieszczeń:

Przedpokój: podłoga wyłożona terakotą nowej generacji; ściany - gładź tynkowa.

Pokoje: podłogi panelowe; ściany - gładź tynkowa.

Kuchnia: glazura i terakota nowej generacji.

Łazienka z WC: glazura i terakota nowej generacji.

Wszystkie okna PCV.


Do przedmiotowego mieszkania przynależy pomieszczenie w piwnicy, a także (umownie) komórka lokatorska za budynkiem.


Czynsz: 199,01 PLN z funduszem remontowym / 1 osobę.


W cenie mieszkania pozostaje zabudowa kuchni (bez lodówki i zmywarki).


LOKALIZACJA: Kamienicę mieszczącą lokal usytuowano wśród podobnej zwartej zabudowy tej części miasta. W pobliżu wszelkie udogodnienia związane z życiem w centrum miasta. Parking ogólnodostępny przed budynkiem. POLECAMY !!!


Rezerwacja oferty do dnia 30 czerwca 2020r.Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 5304

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.