Mieszkanie, 3 pok. Słupsk oferta nr 1005413

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005413

ilość pokoi: 3

powierzchnia: 87.87 m2

lokalizacja: Stare Miasto

kondygnacja: 2

typ własności: własność

cena: 290000 PLN

Oferujemy Państwu trzypokojowy lokal mieszkalny usytuowany na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy położonej na słupskim Starym Mieście (ul. Wyspiańskiego). Mieszkanie słoneczne, po kapitalnym remoncie, który obejmował również wymianę instalacji wodno-kanalizaycjnej, elektroenergetycznej i grzewczej. Na jego powierzchnię składa się przedpokój, trzy pokoje, duża widna kuchnia i łazienka z WC (z oknem). Cena mieszkania obejmuje kompletne umeblowanie i wyposażenie widoczne na zdjęciach (poza telewizorem). Centralne ogrzewanie i ciepła woda dostarczane za pomocą dwuobiegowego pieca gazowego zawieszonego w kuchni. Klatka schodowa po renowacji, stylowa, czysta i zadbana, zabezpieczona domofonem.

Układ pomieszczeń: z klatki schodowej wchodzimy do dużego przedpokoju (w kształcie litery "L", stąd na lewo wejście do kuchni i dalej na lewo do łazienki z WC, a na prawo do salonu; na wprost przejście do jednej z sypialni, z której przechodzimy również do trzeciego pokoju.


Wykończenie pomieszczeń:

Przedpokój: podłoga - glazura nowej generacji i panele; ściany - gładź tynkowa.

Pokoje: podłogi panelowe; ściany - gładź tynkowa.

Kuchnia: podłoga - terakota nowej generacji; ściany - glazura, gładź i ozdobne płytki gipsowe na jednej ze ścian.

Łazienka z WC: glazura i terakota nowej generacji.

Wszystkie okna PCV.


Do przedmiotowego lokalu mieszkalnego przynależy pomieszczenie w piwnicy.


Czynsz: 180,63 PLN z funduszem remontowym / 1 osobę.


LOKALIZACJA: Kamienica mieszcząca sprzedawane mieszkanie usytuowana jest wśród podobnej, zwartej zabudowy Starego Miasta. W pobliżu kompletne zaplecze usługowe, dyskont spożywczy, rynek, szkoła i wszelkie udogodnienia związane z lokalizacją w centrum miasta.

Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 5304

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.