Dom, 5 pok. Redwanki oferta nr 1005362

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Redwanki

numer oferty: 1005362

ilość pokoi: 5

powierzchnia: 119.98 m2, pow. działki: 3090 m2

lokalizacja: Redwanki

kondygnacja: parter

typ własności: własność

uzbrojenie: szambo, woda, prąd

cena: 650000 PLN

Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 3090 m kw., zabudowaną niewielkim, acz funkcjonalnym domem wolnostojącym o powierzchni użytkowej około 120 m kw. Ta wyjątkowa nieruchomość znajduje się w podsłupskich Redwankach.


Dom wybudowany w 2011r., na dużej i bardzo zadbanej działce, na której znajduje się również garaż, domek letni (około 20 m kw. - tu tylko prąd), a także budynek gospodarczy o powierzchni około 24 m kw.


Budynek mieszkalny zlokalizowano w południowej części działki, pośrodku jej długości. Wejście do budynku od północy. Dojazd do działki z drogi K2DW1/1.


Przyłącza instalacyjne: instalacja elektryczna, wodociąg gminny, kanalizacja (zbiornik bezodpływowy - szambo), ogrzewanie z pieca na paliwo stałe.


Dom niepodpiwniczony, z piętrem i strychem. Na jego powierzchnię składa się wiatrołap, przedpokój, kuchnia główna, 5 pokoi, łazienka z WC, ciągi komunikacyjne i kuchnia letnia z kotłownią (oddzielne wejście z podwórka).


Układ pomieszczeń: z ogrodu wchodzimy do wiatrołapu; stąd przejście do przedpokoju prowadzącego do kuchni (wejście na wprost), łazienki z WC (wejście po prawej) i salonu (wejście po lewej); z salonu przejście do głównej sypialni i na piętro; na piętrze 3 sypialnie i przestrzeń komunikacyjna pomiędzy nimi; na ścianie południowej oddzielne wejście do kuchni letniej z kotłownią.


Pomieszczenia wykończone zgodnie ze swą funkcją. W pokojach panele (podłogowe i ścienne), gładzie i tapety. W łazience i kuchni glazura i terakota. Schody drewniane, wyłożone wykładziną.


Budynek zbudowany w technologii tradycyjnej:

- posadowiony na ławach żelbetowych "na mokro" (beton B15, stal A-O i A-III)

- ściany fundamentowe z bloczków betonowych grub. 24 cm na zaprawie cementowej

- ściany konstrukcyjne z bloczków SUPOREX grub. 24 cm, ocieplone styropianem grub. 12 cm

- ścianki działowe parteru - cegła dziurawka grub 12 cm; poddasze konstrukcja drewniana, ruszt 8/8 cm obudowany płytami kartonowo - gipsowymi grub. 12,5 mm

- kominy - cegła pełna 12 cm (komin kotłowni - cegła szamotowa)

- dach: więźba drewniana, ocieplenie wełną mineralną w folii grub. 16 cm; podbitka z płyt gipsowo - kartonowych (12,5 mm); pokryty blachodachówką


Działka podzielona według spełnianych funkcji na część warzywną, rekreacyjną, oraz sad.


LOKALIZACJA: Redwanki, to kolonia położona w województwie pomorskim, powiecie słupskim, w gminie Ustka. Atrakcje w pobliżu, to okoliczne piękne lasy i plaże, szlaki rowerowe i piesze, Poddąbie 6 km, Orzechowo Morskie 8 km, Ustka 10 km, Dębina 10 km, Rowy 14 km. Do najbliższego sklepu spożywczego około 2 km. POLECAMY !!!

 
Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 5304

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.