Mieszkanie, 2 pok. Słupsk oferta nr 1005332

stan oferty: aktualna

typ oferty: sprzedaż

miejscowość: Słupsk

numer oferty: 1005332

ilość pokoi: 2

powierzchnia: 36.26 m2

lokalizacja: Osiedle Króla Jana III Sobieskiego

kondygnacja: 4

typ własności: spółdzielcze własnościowe z kw

cena: 123000 PLN

Dwupokojowy lokal mieszkalny usytuowany na czwartym piętrze bloku mieszkalnego położonego przy ulicy Jana Kazimierza w Słupsku. Mieszkanie bardzo słoneczne, jednostronne, rozkładowe, w dobrym stanie technicznym. Składa się z przedpokoju, dwóch pokoi, jasnej kuchni i łazienki z WC. Centralne ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej. Klatka schodowa zabezpieczona domofonem.


Rozkład pomieszczeń: z klatki schodowej wchodzimy do przedpokoju; stąd na wprost wejście do sypialni, na prawo do salonu, a na lewo wejście do łazienki z WC i dalej do kuchni.


Wykończenie pomieszczeń:

Przedpokój: ściany - tynk mineralny malowany na kolor; podłoga - terakota nowej generacji i panele.

Pokoje: ściany - tynk mineralny malowany na kolor; podłogi panelowe.

Kuchnia: glazura i terakota nowszej generacji.

Łazienka z WC: glazura i terakota.

Wszystkie okna PCV.


Czynsz: około 360 PLN z funduszem remontowym / 2 os.


LOKALIZACJA: Budynek mieszczący przedmiotowy lokal położony bezpośrednio przy Parku Ireny Sendlerowej. Dookoła mnóstwo zieleni i zrewitalizowane alejki. Przed i za budynkiem brak wysokiej zabudowy wielorodzinnej. W pobliżu pełen węzeł handlowo-usługowy, Hala "Pod Wieżą", przystanki autobusowe, przedszkole, szkoły, plac zabaw i tereny rekreacyjne. POLECAMY !!!


Rezerwacja oferty do dnia 30 czerwca 2019r.

Osoba do kontaktu:
59 840 32 32
Pośrednik odpowiedzialny:
Licencja zawodowa nr 5304

Przedstawione propozycje nie są ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz mają jedynie charakter informacyjny. Wszelkie dane dotyczące nieruchomości uzyskano na podstawie oświadczeń zamawiających. Wszelkie zdjęcia i teksty zamieszczone w tej ofercie, objęte są ochroną praw autorskich majątkowych i osobistych, stanowią jednocześnie własność w świetle prawa autorskiego i ich wykorzystywanie do dalszego kopiowania lub rozpowszechniania bez pisemnej zgody autora stanowi naruszenie praw autorskich i pociąga za sobą odpowiedzialność karną.